Yarının elektrik dünyasını şekillendiren Hager, Yapı Kataloğu’nun 50. yılına özel 17- 18 Mart’ta gerçekleşecek “Diyalog” etkinliğinde zamansız ve kullanışlı Gallery serisi tasarımlarını sergileyecek

Editör
17.03.2023

Akıllı bina otomasyonlarında konfor ve teknolojiyi bir arada sunan Hager, Yapı Kataloğu’nun 17-18 Mart 2023 tarihinde Yapı Kredi Bomontiada’da düzenleyeceği 50.yıl etkinliğine katılacak. Hager standında her projeye uygun malzeme ve tasarımsal açı sunan yeni ürünü Gallery serisi anahtar prizleri ilk defa sergilenecek.

“Yapı sektörünün çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz”

Yapı sektörünü “Diyalog” başlığı altında bir araya getiren etkinliği değerlendiren Hager Group Türkiye Genel Müdürü İlker İşgör, “Türkiye’nin ilk ve tek malzeme katoloğu 50 yaşında. Yarım asrı tamamlayan Yapı Kataloğu’nun sektörümüze olan katkıları için teşekkür ediyor, böyle bir etkinlikte yer almaktan dolayı oldukça gururlu olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Endüstrinin inovasyon liderlerinden biri olarak, globalde 11 bin 500 çalışana ve 2.3 milyar euro yıllık ciroya sahibiz. Ürünlerimiz ve sistemlerimiz dünya üzerinde 24 farklı noktada üretiliyor ve yine dünya üzerinde 136'den fazla ülkede Hager markasına güvenen müşterilere iletiliyor. Hager’in çözüm ve servis çeşitliliği, enerji dağıtımından kablo yönetimine, güvenlik sistemlerinden bina otomasyonuna kadar uzanıyor. Biz de tüm bu özelliklerimizle yapı sektörünün çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz. Diyalog etkinliğini düzenleyen Yapı Katoloğu’na sektörümüzü ileriye taşıyacak misyonu için de ayrıca teşekkür ediyoruz”dedi.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account