Wilo'nun Enerji Tasarrufu ürünleri ve logosu UEVF 2013'te büyük ilgi gördü

Editör
25.01.2013

 

Pompa ve pompa sistemleri sektörünün dev kuruluşu WILO Türkiye, 4. Ulusal Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı’na katıldı. WILO Türkiye, yüksek oranda enerji verimliliği sağlayan ürünlerini katılımcılarla buluştururken, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız da WILO standını ziyaret ederek ürünler hakkında bilgiler aldı. UEVF 2013’te ayrıca WILO’nun yeni logosu ilk kez kullanıldı.

Yüksek oranda enerji verimliliği sağlayan, üstün teknolojiye sahip ürünleriyle sektöründe farklı bir yer edinen WILO Türkiye, 10-11 Ocak 2013 tarihlerinde WOW Convention Center İstanbul’da düzenlenen, UEVF 2013 - 4.Ulusal Enerji Verimliliği Forum ve Fuarı’na katıldı.

Sektörde pazar lideri olan WILO’nun enerji tasarruflu ürünleri fuar katılımcıları tarafından ilgiyle karşılanırken, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız da WILO standını ziyaret edenler arasındaydı. Bakan Taner Yıldız stant ziyareti sırasında yetkililerden ürünler ve hizmetler hakkında bilgi aldı.WILO’nun bu yıl fuar katılımcılarına bir de sürprizi vardı. WILO’nun yeni logosu ilk kez UEVF 2013 standında kullanıldı.

Enerji Verimliliği Haftası kapsamında gerçekleştirilen UEVF 2013 - 4.Ulusal Enerji Verimliliği Forum ve Fuarı’na, enerji sektöründe faaliyet gösteren dünyanın en büyük markaları, kamu kurum ve kuruluşları, özel sektörden üst düzey yöneticiler ve akademisyenler katıldı. UEVF 2013 bu yıl, “Verimli Kullanırsan, Enerji Gelecektir” teması ile gerçekleştirildi.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account