Mobilya Yan Sanayi ve İç Tasarım Tedarik Fuarı ZOW, 17- 20 Ocak 2013 tarihleri arasında dünyanın her köşesinden iş bağlantıları amaçlı gelen sektör liderlerini buluşturdu.

Editör
24.01.2013

 

Avrupa’dan, Avustralya’ya, Amerika’dan Afrika’ya uzanan geniş bir coğrafyadan ziyaretçi akınına uğrayan ZOW 2013, Türk üreticilerin pazarlama faaliyetlerine de büyük katkı sağladı.

16 Bin Sektör Lideri ZOW’a Akın Etti…

İstanbul Fuar Merkezi CNR Expo’da bu yıl 5. kez düzenlenen ZOW İstanbul, 17 Ocak’ta Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, Clarion Event Almanya/İngiltere ve Türkiye Fuar Müdürleri ve çeşitli dernek başkanlarının konuşmalarıyla açıldı. İkinci günde gerçekleşen ZOW Essentials panel ve seminerler programı ile özellikle Amerikalı Mimar Dror Bneshetrit’in katılımı fuara olan ilgiyi daha da artırdı. Toplamda 16 binden fazla ziyaretçiyi ağırlayan ZOW 2013, özellikle yurt dışından gelen katılımcı ve ziyaretçi rakamları ile hem organizatörleri hem de diğer katılımcı firmaları memnun etti.

Yaklaşık 3.000 Yabancı Ziyaretçi

Fuardaki oldukça geniş bir coğrafyadan, özellikle de Avrupa ve Uzak Doğu’dan gelen katılımcı firmalar, kendi coğrafyalarındaki son gelişmeleri Türk üreticilerle paylaştı. Katılımcı olarak ZOW İstanbul’da bulunan 66 yabancı firmanın yanı sıra Kenya, Sudan, Nijerya gibi yeni pazarlardan ve Rusya, Irak gibi iş bağlantılarımızın her geçen gün arttığı ülkelerden gelen ziyaretçiler fuarın başarısını katladı. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account