Beymahall’de Tapular Teslim Edilmeye Başlandı

Editör
23.01.2013

 

 

Beylik Yapı ayrıcalığı ile yapımı gerçekleştirilen Beymahall, ,özgün mimarisi ile hem gözünüze, uygun fiyatları ile de cebinize hitap ediyor.

BeylikYapı imzasıyla hayata geçirilen Beymahall , 57 metrekare ile 144 metrekare arasında benzerlik göstererek 86 konuttan meydana geliyor.Daireleri sizin için özel tasarlanan 1+1, 2+1 ve 2+1 dubleks daire gibi seçenekleri sizlere sunarken aynı zamanda cadde üzerindeki dükkankarı ile de yatırımcıların dikkatini çekiyor.

 Daire alanlar tapularını almaya başladı

Beymahall de Residence&Home office sahibi olmak artık çok kolay. 127.000 tl den başlayan uygun fiyatları ile Beymahall residence farklı vade ve faiz oranları ile müşterilerine geniş opsiyonlar sunuyor , dilerseniz teslime kadar firma vadeli ödeme yapabilir dilerseniz de anında kredinizi kullanarak yeni evinize sahip olabilirsiniz. 0,74 vade farkı oranı ile kredili ev almanın tam zamanı üstelik 120 aya kadar vade seçenekleri ile 2013 te yaşamının başlayacağı Beymahall ‘de karlı bir yatırım sizleri bekliyor.Beymahall’ de Her türlü sosyal imkan bir arada

Yeni bir yaşam tarzını beraberinde getiren Beymahall’in sunduğu imkanlar arasında ;

Resepsiyon

Vale hizmeti

7/24 kapalı devre kamera sistem

Görüntülü intercom hizmeti

Kartlı giriş-çıkış

               Fitness Club

               Kapalı ve açık otopark

               Araçasansörü

               Merkeziçokluuydusistemi

               Internet alt yapısı

               Daire ve bina için jeneratör gibinitelikliözellikleribünyesindebulunduruyor.

Metrobüse 200 metremesafede

Merkezikonumuyla da sakinlerinebüyükavantajsağlayanBeymahall, YeniMetrobüshattına 200 metremesefade , TEM’eyakınmesafesive  E-5 karayolunayakınlığıile , Tüyapfuaralanı , Havalimanıvepekçoknoktayakolayulaşabilirlikmesafesindeyeralmaktadır. Beymahall ayrıcabulunduğulokasyongereğiyapımarketleri , alışverişmerkezleri , devlethastanesi , okulvekreşgibiyapılara da yürümemesafesindedir.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account