6 Endüstri Lider Kuruluşu Bünyesine Kattı

Editör
23.01.2013

 

Genel merkezi Amerika Birleşik Devletleri’nin Wisconsin eyaletindeki Milwaukee kentinde bulunan ve 4 kıtada 80’den fazla ülkede faaliyetlerini sürdürmekte olan Rockwell Automation, PartnerNetwork Programı’yla, endüstri sektörünün 6 lider kuruluşu bünyesine ekledi.

22 bin çalışanı ile dünyada 4 kıtada, 80’den fazla ülkede faaliyetlerini sürdürmekte olan  ve hızla büyümeye devam eden, endüstriyel otomasyon sistemlerinin lider şirketi Rockwell Automation, PartnerNetwork programına, endüstri sektörünün 6 lider kuruluşunu dahil etti.

Global üreticilerin, fabrika çapında optimizasyonunu sağlamak, makine performansını iyileştirmek ve sürdürülebilir hedeflerini karşılamak üzere, türünün en iyi çözümlerini geliştirmeye, uygulamaya ve desteklemeye odaklanan işbirlikçi şirketler ağına erişimini sağlayan Rockwell Automation PartnerNetwork programı, her geçen gün üye portföyünü biraz daha geliştiriyor. 

Rockwell Automation PartnerNetwork Programı çerçevesinde, Amerika’daki iki yeni ürün tedarikçisi Encompass, ‘üçüncü taraf ürün referansı programı’na dahil olurken, iki yeni üye de ‘OEM ortak programı’na dahil oldu. Bunun yanı sıra, EMEA (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) bölgesinden de iki yeni çözüm sağlayıcısı, ‘çözüm ortağı programı’na eklendi.

Encompass Ortak şirketleri, üreticilerin ideal uygulama uyumu sağlamasına yardımcı olmak için, Rockwell Automation çözümlerini tamamlayan ve geliştiren ilave işlevsellik sunuyor. Encompass Ortak şirketlerinin kritik bileşenleri ve bağlanabilirlik çözümleri, Rockwell Automation Entegre Mimari sistemini zenginleştirmek üzere yardım sağlıyor. Böylece Rockwell Automation ve Encompass Ortak şirketleriyle çalışan müşterilere, uygulama sorunlarını en iyi çözen ürünleri bulmasında hızlı ve kolay bir çözüm sunuyor.

Rockwell Automation global PartnerNetwork çerçevesi, üretim ve otomasyon zorluklarını çözmek için işbirliği halinde çalışan Encompass Ortakları ve Çözüm Ortakları dahil olmak üzere, işbirliği içerisinde çalışan bir üst düzey tedarikçiler ve sistem entegratörleri ekibinden oluşuyor. Bu lider şirketlerin sağladığı ürünler ve hizmetler, Rockwell Automation çözümlerini geliştiriyor ve global üreticiler için dünya sınıfı bir ağa erişim sağlıyor. Bu program, müşterilerin tedarik zincirini elverişli hale getirmesine, proje uygulamasını basitleştirmesine ve otomasyon yatırımlarının karşılığını en yüksek şekilde almasına yardımcı oluyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account