Artstone paneller şömine kaplamaları olarak kullanılarak, pratik bir şekilde şöminelere istenilen etkiyi veriyor

Editör
03.02.2023

Kış Günlerinin Gözde Mekanları

Soğuk kış günlerinin beraberinde getirdiği karamsarlık ve korunma ihtiyacını sıcak ve samimi iç mekânlar tamamen değiştirebiliyor. Yaşam alanlarının merkezine konumlanmış olan kontrol edilebilir ateş kaynakları, mekanların yaşattığı samimiyet ve sıcaklık hissini artırmaya yardımcı olmaya devam ediyor. Birçok mekan tipine farklı bir atmosfer kazandıran şömine yüzeylerinde kreatif tasarımlar dikkat çekiyor. Artstone panelleri; konutlarda, otellerde, restoranlarda ve farklı mekân tipolojilerinde estetik, doğal, modern ve inovatif yüzeyler oluşturuyor. Doğal taş, beton, tuğla, ahşap, kaya ve oksit görünümündeki ürünler, yaşam alanlarında kışı en güzel şekilde yaşatıyor. 

Dikkat Çeken Şömineler

Bütün koleksiyonlarda Artstone paneller şömine kaplamaları olarak kullanılarak, pratik bir şekilde şöminelere istenilen etkiyi veriyor. Taş koleksiyonunda yer alan özel örgü Artstone dekoratif doğal taş paneller, sert ve sağlam görünümleriyle, sofistike, korunaklı ve sıcak yaşam birimleri oluşturuyor ve adeta kişiye özel mekanlar yaratıyorlar. Bu koleksiyonun m2’si 7-10 kg’ı aşmayan hafiflik avantajı, taşın kaplamadaki zorluğunun da üstesinden geliyor.

Brüt Beton paneller de iç mekânda kış mekânları yaratıyor. Modern yapılarda rastladığımız brüt beton yüzeylere kavuşmanın pratik ve hafif yolu olan bu ürün; düzgün olmayan yüzeyli kerestenin kalıplık olarak kullanılması ile elde ediliyor ve betonun en çıplak halini yüzeylere taşıyor. Geniş mekânlarda, modern ve samimi bir dekorasyon anlayışı yaratıyor. Tuğla ise kış mekânlarında bambaşka bir etki yaratıyor. Artstone dekoratif tuğla paneller farklı mekân renkleri ve minimalist mobilyalarla rustik, huzurlu ve vintage etkiler yaratıyor.

Isıya Dayanıklı Yüzeyler

Artstone panelleri, ısıya dayanıklı yüzeyleri ve ürünlerinin A2 Yangın Sınıfı’nda yer alması ile yangın riskine karşı yüksek dayanım özelliği göstererek şömine tasarımlarında anahtar rol oynuyor. Çevre ve kullanıcı dostu, üstün ürün kalitesine sahip dekoratif duvar panelleri yaşam alanlarında güvenle tercih ediliyor. İstenilen ölçüye göre kesilebilen ve form alabilen esnek yapısı sayesinde tüm yüzey tiplerine kolay ve hızlı bir şekilde montajı gerçekleştirilebilen Artstone panelleri, özel bir bakıma ihtiyaç duymayan kaliteli ürün yapısı ile yaşam alanlarında uzun yıllar kullanım garantisi sunuyor.

Etkileyici üç boyutlu yüzey dokuları ve canlı renkleri ile kreatif mekanlar tasarlama fırsatı sunan Artstone panelleri ile özgün yaşam alanları oluşturabilir; her gün geliştirmekte olduğu geniş ürün gamıyla yaşam alanlarına yenilikçi ve modern çözümler sunan Artstone’un tüm modellerini incelemek için artstone.com’u ziyaret edebilirsiniz.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account