WILO Türkiye Genel Müdürü Ercüment Yalçın, WILO’nun Yeni Logosunun Tanıtımını Yaptı

Yazar:Editor
23.01.2013

 

Dünya pompa sektörünün dev markası WILO Pompa Sistemleri'nin geleneksel "Hedef Paylaşım Toplantısı", 12 Ocak 2013'de Crown Plaza İstanbul Asia Hotel İstanbul’da gerçekleştirildi. WILO'nun Türkiye geneline yayılmış yetkili satıcıları ve yetkili servislerinin katıldığı toplantıda, 2013 yılına yönelik strateji ve hedefler paylaşıldı. 

WILO Türkiye Genel Müdürü Ercüment Yalçın, paylaşım toplantısında yaptığı açılış konuşmasında şunları söyledi: “WILO 2012 yılında dünyada yaklaşık 7000 çalışanıyla 1,25 milyar Euro ciro ile yüzde 15’e yakın ciddi bir büyüme kaydetti. Bu büyüme, yalnızca Avrupa’da olan bir büyüme değil.

Uzakdoğu, Çin ve Hindistan ile birlikte Türkiye’nin de içinde bulunduğu EMEA (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) bölgesinde gerçekleşen bir büyümeden bahsediyoruz. Türkiye olarak hizmet verdiğimiz ülkeler olan Azerbaycan, Suriye, Ürdün, İsrail, Lübnan, Irak ve Filistin’e, Gürcistan ile Ermenistan da eklendi. WILO Türkiye olarak 2012 yılında sorumluluk alanımız 1.745.984 kilometre kareye ulaşmış durumda.”

WILO Türkiye için 2012 yılının sürprizlerle dolu bir yıl olduğunu ifade eden Yalçın, sözlerine şöyle devam etti: “2012 yılında iki haneli büyüme rakamlarına ulaştık. 2013 yılında da WILO Türkiye, büyümeye devam edecek.”

“Su Mühendisliği Harikaları” kitabı tanıtıldı

Ercüment Yalçın “Hedef Paylaşım” toplantısında, 2012 yılında Türkiye’de 20. yılını kutlayan WILO Türkiye için gazeteci ve popüler bilim yazarı İrfan Unutmaz tarafından yazılan “Anadolu’da Antik Dönemden Günümüze Su Mühendisliği Harikaları” kitabının tanıttı. Anadolu’nun yüzyıllar öncesinden gelen barajlar, su kemerleri, suyolları, su kanalları ve sarnıçlarını muhteşem mühendislik hikâyeleriyle bir araya getiren kitap, katılımcılara hediye edildi.

WILO yeni logosu ile geleceğe açılıyor

WILO Türkiye Genel Müdürü Ercüment Yalçın, konuşmasının sonunda WILO’nun yeni logosunun tanıtımını yaptı. Ercüment Yalçın logo değişiminin altındaki felsefeyi şöyle açıkladı:“Endüstriyel logomuzu geride bıraktık, geleceğe açılıyoruz. Üründen deneyime, bilgiden çözüme, görevden hizmete, insan odaklıyız.

WILO olarak teknolojiye olan tutkumuzla, müşteri odaklı duruşumuzla sektöre öncülük ediyoruz. Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tüm iş ortaklarımız için hayırlı olması dileklerimizle yeni logomuzu kullanmaya başlıyoruz. Yeni logomuzun çevremizdeki herkes için şans getirmesini diliyorum.”Ercüment Yalçın, WILO Türkiye’nin başarısına katkıda bulunan herkese teşekkür ederek konuşmasını noktaladı.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account