Avrupa Konutları Atakent 3'te Cazip Vade Oranlarıyla Hemen Teslim Daireler

Editör
21.01.2013
Yüzde 1 KDV avantajıyla satılan son dairelerde %0.41’den başlayan vade oranları!
 
Artaş İnşaat’ın 6 ay erken teslimle Temmuz ayında tamamladığı Avrupa Konutları Atakent 3 projesinin son dairelerinde cazip vade oranlarıyla ödeme planları sunuldu. %1 KDV oranıyla ve kısa bir süre için uygulanacak olan %0.41’den başlayan vade farkıyla avantaj sağlayan projede geniş sosyal donatı imkânıyla ayrıcalıklı hayat devam ediyor. 
 
6 ay erken teslimle yaşamın geçtiğimiz yaz aylarında başladığı Avrupa Konutları Atakent 3’de ev sahipleri konforlu daireleri, geniş peyzaj alanları ve spor tesisleriyle yeni yıla yeni evlerinde ‘merhaba’ dedi. Yüzme havuzlarıyla ve diğer sosyal alanlarıyla tatil köyü konseptinde bir yaşam sunan projede düşük aidat geleneği de sürüyor. 
 
Hemen Teslim Son Dairelerde Büyük Fırsat
 
Satıştaki son dairelerle cazip ödeme kampanyaları sunan Avrupa Konutları Atakent 3’de yüzde 25 peşinatla 24 aya kadar %0.41, 48 aya kadar %0,59, 60 aya kadar %0.63, 120 aya kadar ise %0.73 vade oranı uygulanıyor. Düzenlenen kampanya kapsamında öte yandan daire bedelinin %50’sini peşin ödeyerek, kalan %50’lik bölümü ise vade farkı uygulanmadan 31 Aralık 2013’e tek ödemeli ertelemek mümkün. Bunun yanında yüzde 25 peşinatla yüzde 75’lik bölümü 31 Haziran 2013 tarihinde tek ödeme alternatifi de sunuluyor. 
 
Fiyatlar 272 bin 400 TL’den başlıyor
 
Yüzde 1 KDV avantajıyla satışların sürdüğü Avrupa Konutları Atakent 3 projesinde kalan son dairelerin fiyatları 272 bin 400 TL’den başlıyor. Alanları 83 ile 93 metrekare arasında değişen 1+1’ler 272 bin 400 TL’den, 116 ila 151 metrekare olarak tasarlanan 2+1’ler 330 bin 800 TL’den, 139 ila 177 metrekarelik 3+1’ler 511 bin 300 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. 191 metrekarelik 4+1 dairelerin fiyatlarıysa 705 bin 700 TL ile 735 bin 100 TL arasında değişen fiyatlardan alıcı buluyor. 
 
Ev Sahipleri ‘Sürdürülebilir Yaşam’dan Çok Memnun
 
Markalı konut projeleri arasında geniş sosyal yaşam alanlarıyla öne çıkan Avrupa Konutları Atakent 3’de Taksim Meydanı büyüklüğünde bir site meydanı, merkezde konumlandırılan tarihi Kayseri Saat Kulesi’nin bir benzeri ve göl kafe ile özgün bir yaşam alanı sunuldu. Diğer konut projelerine de örnek niteliğinde tasarlanan Avrupa Konutları Atakent 3’de aidatlar da düşük oranlarda tutuldu. Profesyonel ekibiyle teslim sonrasındaki kalitenin yıllarca sürdürülmesinin sağlandığı projede spor tesisleri arasında; açık ve kapalı yüzme havuzları, futbol, basketbol, voleybol sahaları, tenis kortu, fitness center, sauna, buhar odası, squash, aerobik ve pilates salonları yer alıyor. Ayrıca site içerisinde market, bay/bayan kuaförü, eczane, kuru temizleme, lostra salonu, oto yıkama gibi ticari üniteler bulunuyor. 
 
Çocuklar İçin Her Şey Düşünüldü
 
2 bin 300 konutluk Avrupa Konutları Atakent 3’ün yanı başında bulunan TOKİ Avrupa Konutları İlköğretim Okulu 24 dersliğiyle geçtiğimiz Eylül ayında eğitime başladı. Yeni taşınacak olan aileler de okula çocuklarını sömestr tatilinde kayıt ettirebilecek. Çocuklu ailelerin rahat ve mutlu bir hayat sürmeleri için her şeyin düşünüldüğü Avrupa Konutları Atakent 3’te çocuklar için tasarlanan sosyal alanlar oldukça güvenli bir ortam sağlıyor. 
 
Club House İle Tüm Aktiviteler Site Sakinlerinin Yanı Başında
 
Spor ve sağlıklı yaşam için hayal edilen her türlü aktiviteyi modern teknolojinin gerektirdiği alt yapı ve kalite ile birleştiren Club House, açık ve kapalı havuzları, squash kortları, fitness salonu, sauna ve buhar odaları, pilates, yoga, spinning, crunch, aerobic ve bale gibi stüdyo dersleri ile her yaşa ve zevke uygun spor aktivitelerini bünyesinde barındırıyor. Düzenlenen yarışmalar, geziler ve uluslararası festivallerle farklılık oluşturan Club House ile Avrupa Konutları Atakent 3’te komşuluk ilişkileri daha da değer kazanıyor. 
 
Atakent’in merkezinde bulunan Avrupa Konutları Atakent 3’de site sakinleri TEM Otoyolu’na 5 dakika, E-5 Otoyolu’na 10 dakikada ulaşıyorlar. Çevresinde üniversitelerin ve hastanelerin bulunduğu projeden, Marmaray’ın devreye girmesiyle beraber Taksim ve Maslak’a yarım saatte, Kadıköy’e bir saatte ulaşım mümkün olacak. 
 
 
 
Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account