Bağcılar Mahmutbey kavşağında yükselmeye başlayan DOUBLE PARK RESIDENCE'a beklenilenin çok üzerinde ön talep geldi

Editör
21.01.2013

 

İstanbul'un en hızlı değerlenen emlak bölgelerinden Bağcılar Basın Express Yolu üzerinde yükselen DOUBLE PARK RESIDENCE, ön talep toplama döneminde beklenilenin çok üzerinde ilgi gördü. 

Ulaşım yollarının kavşak noktasında, lüks ve pratik bir yaşam sunan proje, keyifli bir yaşam arayışında olanların yanı sıra karlı bir yatırım yapmak isteyenleri de cezbediyor.

KONUTLARIN 3TE1'i ŞİMDİDEN SATILDI

184 daire ve 15 mağazadan oluşan DOUBLE PARK'ta, resmi satışın başlamasının ardından 1 ay gibi kısa bir sürede dairelerin 30'u satıldı. Projenin gördüğü yoğun ilgiyi değerlendiren Double Park Pazarlama Müdürü Bahar Uzun, projenin çok fazla avantajı olmasının etkisiyle ön talep toplama döneminde yoğun ilgi beklediklerini ancak bu denli bir ilginin kendilerini de şaşırttığını söyledi.

BAÐCILAR'IN ÖNLENEMEZ YÜKSELİŞİ

Henüz son bir kaç yılda yapılaşmaya açılan Bağcılar Basın Eskpress Bölgesi'nin İstanbul'un en değerli emlak bölgelerinden biri olduğuna değinen Bahar Uzun; "Bu bölge gerçek anlamda ulaşım yollarının kavşak noktasında. İstanbul'un 2 ana arteri olan E-5 ve TEM oto yollarının ortasında, Atatürk Havaalanı'na 5 dakika uzaklıkta. Ayrıca trafik yoğunluğunun olduğu zamanlarda alternatif gidiş yollarına da çok kolay ulaşabiliyorsunuz" şeklinde sözlerine devam etti.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account