17-20 Ocak 2013 tarihlerinde CNR EXPO FUAR Merkezi’nde gerçekleşen ZOW İstanbul Fuarı’nda son trendleri en iyi yansıtan geniş ürün yelpazesi ile dikkat çekti.

Editör
21.01.2013

 

Bu yıl 5. kez düzenlenen ZOW İstanbul Fuarı yüzde 30’u yabancı olmak üzere yaklaşık 250 firmanın katılımıyla gerçekleştirildi. 2013 trendlerini en iyi yansıtan, parkeden mdf’ye yonga levhadan kapı panellerine kadar uzanan çeşitlilikte sahip olduğu tüm markalar ile fuara katılan Kastamonu Entegre pazardaki rakipsiz konumunu ve gücünü bir kez daha ortaya koydu.

Sektörün yıllardır ihracat lideri konumunda bulunan Kastamonu Entegre, Türkiye’nin yanı sıra Romanya, Bulgaristan, Bosna Hersek ve Rusya’da toplam 4 milyon metrekarelik alana kurulu fabrikalarında ürettiği, modern çizgilere sahip ürünleri ile fuarda gördüğü büyük ilginin yanı sıra, istikrarlı büyümesini 2013 yılında da sürdüreceğinin işaretini verdi.

Kastamonu Entegre Genel Müdürü Haluk Yıldız,“hem VIP konsept anlayışıyla hem de uluslar arası alanda bir platform olma özelliğiyle hak ettiği değeri gören ZOW İstanbul Fuarı, MDF ve Yonga levha üretim kapasitesi ile Avrupa’nın birinci, dünyanın dördüncü büyük ülkesi olan ülkemizdeki üreticileri bir araya getirmesi ile de dikkat çeker niteliktedir.

Dünya standartlarında ürünler üreten ve açık ara pazar lideri olan Kastamonu Entegre olarak 258 bin kişiye istihdam sağlayan Türk Mobilya Endüstrisi’ne ihtiyaç duyulan her alanda destek vermeye devam edeceğiz” dedi.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account