Kalekim’in Ar-Ge ve yeni projelerine uluslararası arenada büyük ilgi

Yazar:Editor
21.01.2013

 

Kalekim, İstanbul’da gerçekleştirdiği sunum ile büyük beğeni kazandı, Almanya’daki uluslararası konferans için özel davet aldı. 

Yapı kimyasalları sektörünün lider firması Kalekim’e, Almanya Nürnberg’te düzenlenecek Drymix Mortar Konferansı’ndan özel davet geldi. Kuru karışım harç endüstrisinde yer alan global firmaların katılacağı konferansta sunum yapacak Kalekim, sektörün öncü şirketlerinden biri olarak yeni projelerini anlatacak. 

Geniş ürün gamı, yüksek standartları ve kalitesi ile uluslararası alanda da öne çıkan Kalekim, 15 Ekim 2012’de İstanbul Swiss Otel’de düzenlenen, Avrupa kuru karışım harç endüstrisinin en önemli oyuncularının bir araya geldiği Drymix Konferansı’nın altın sponsoru oldu. Kalekim adına Uygulamalı Araştırma Yöneticisi Dr. Funda İnceoğlu’nun yaptığı ve Akçansa Çimento’nun çimento numunelerini hazırlayarak destek sağladığı “Çimento İçerik ve Boyutunun Seramik Yapıştırıcılarının Mikro yapısı ve Performansına Etkisi” konulu çalışmanın sunulduğu konferans, ham madde sektöründeki dünyanın en önemli firmalarının da büyük beğenisini kazandı. 

Kalekim, sunumdaki başarısının yanı sıra konferansa katılan en büyük Ar-Ge ekibi ve standından dolayı büyük ilgi toplarken, Drymix’in kurucusu tarafından, Drymix Mortar Konferansı’nda yeniden sunum yapmak üzere özel olarak davet edildi. Mart 2013’te Almanya’nın Nürnberg kentinde düzenlenecek Drymix Mortar Konferansı’nda sunum yapacak Kalekim, aralarında global firma temsilcilerinin de bulunduğu katılımcılara, yeni projelerinde son gelişmeleri anlatacak. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account