Farklı ve göz alıcı mekânlar için…

Editör
21.01.2013

 

Evinizde dikkat çekici alanlar yaratmak istiyorsanız, tasarımlarıyla farklılığını kanıtlayan seramik karoları tercih edebilirsiniz. NG Kütahya Seramik’in Origitile Koleksiyonu’nda yer alan Defne ve Prestige serileri, renkleri ve özellikleriyle yaşam alanlarınıza sıra dışı ve zarif detaylar kazandırıyor.

Zamanın büyük çoğunluğunu geçirdiğiniz alanların dekorasyonunda tercih ettiğiniz detaylar tarzınıza dair ipuçları verir. Renkleri ve dokularıyla evinize farklı atmosferler kazandırmanıza yardımcı olacak seramik karolarla yaşadığınız mekanları zenginleştirebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesine her geçen gün yenilerini eklemeyi sürdüren NG Kütahya Seramik’in, doğayı tüm gerçekliğiyle dijital baskı tekniği kullanarak seramiğe taşıyan Origitile Koleksiyonu’ndaki Defne ve Prestige serileri evinize farklılık ve zarafet katacak.

Akdeniz sahillerinin güzel dokusu evinizde…

NG Kütahya Seramik, Defne serisiyle Akdeniz sahillerinin güzel dokusunu mekanlarınıza taşıyor. Yaşam alanlarınızın havasını baştan aşağı değiştirecek olan Defne serisi, 75 cm x 30 cm ölçüsüyle sıra dışılığı ve zarafeti bir arada sergiliyor. Bone, beyaz ve vizon renklere sahip seri, farklı tarzlara alternatifler sunuyor.

Prestijli mekânlar…

Origitile Koleksiyonu’ndaki, 75 cm x 30 cm ebadındaki yeni Prestige serisi ise mekanlarınıza göz alıcı bir stil kazandırıyor. Beyaz renkli dekoru ve fonuyla zarif çizgilere sahip olan seriyle etkileyici yaşam alanları yaratabilirsiniz.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account