IF Design ve Plus X Award ödülleriyle tasarımdaki üstünlüğünü kanıtlayan Vestel süper hızlı bulaşık makineleri, bulaşıkları 20 dakika gibi oldukça kısa sürelerde yıkayarak hem zamandan hem de su ve elektrikten tasarruf sağlıyor. Vestel’in “hızlı seri” ürünleri dünyanın A yıkama performansı sunabilen en hızlı bulaşık makineleri olma özelliğini taşıyor.

Editör
26.07.2011

Vestel’in enerji, yıkama ve kurutma verimliliği sağlayan AAA sınıfı “hızlı seri” bulaşık makinelerinin tasarımı, IF Product Design Award, Plus X Award “kullanım kolaylığı” ve Plus X Award “tasarım” ödülleriyle taçlandırıldı. 

Vestel hızlı seri bulaşık makineleri, yıkama süresini bulaşığın miktarına ve kirine göre ayarlayarak minimum su ve elektrik tüketiyor.

Bulaşığın türüne göre yıkama süresini 20 dakikaya kadar düşüren Mini 20’, 30 dakikada yıkayan Hızlı 30’  ve 50 dakikada hızlı yıkama sunan Süper 50’ programlarına sahip olan modeller, dünyanın A yıkama performansı sunabilen en hızlı bulaşık makineleri olma özelliğini taşıyor.

A sınıfı ürünlere göre yüzde 30 daha fazla tasarruf sağlayan yeni ürünler, elektrik ve su harcamalarını minimuma indirirken kullanıcıların beğenisini de maksimuma çıkarıyor.

Başlama saatini 12 saate kadar erteleyebilen modellerden, Ecowash programıyla daha az çamaşırı daha az enerjiyle ve daha az zamanda yıkayabilen modellere kadar çeşitli özellikler taşıyan yeni seri, tüketicilerin farklı ihtiyaç ve isteklerine yanıt oluşturuyor.

  15 kişilik bulaşık yıkama kapasitesine sahip ürünler, geniş iç hacmiyle de tercihini tasarruftan yana kullanan tüketiciler için ideal bir çözüm sunuyor.

LED’li program takip göstergesi, su taşma emniyet sistemi ve rezistans koruma gibi tüm modellerde bulunan ortak fonksiyonlar, kullanıcıların bir bulaşık makinesinden beklediği tüm rahatlığı sağlıyor.

Yeni seri, yüksekliği ayarlanabilir üst sepetleri, alt sepette katlanabilir raf sistemleri, fincan düzenekleri ve çocuk kilidi ile de kullanıcılara dost çözümler sunuyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account