Meridian ile Yaşam Alanlarında Yalınlık Ön Planda

Editör
18.01.2013

 

Yenilikçi ürünleriyle sektörde fark yaratan VİKO, yaşam alanlarına değer katmak isteyenlere, Meridian ile özel alternatifler sunmaya devam ediyor. Özgün çizgilerle ve yalın formuyla dikkat çeken Meridian konfor ve tasarrufu bir arada sunarken çocuk güvenliğine de dikkat çekiyor. 

Farklı tasarımıyla mekanlara yeni bir soluk getiren Meridian, yalın formuyla dekorasyonunuzu tamamlarken dünyanızı beyaz ve kremin sadeliği ile aydınlatıyor. Işık şiddetini ayarlamaya yarayan 6 farklı dimmer seçeneği, termostat ve hareket dedektörleri ile enerji tasarrufu sağlayan Meridian aynı zamanda konfor beklentilerine de karşılık veriyor. İkili, üçlü, dörtlü, beşli, altılı yatay ve dikey çerçeveleri de yelpazesinde bulunduruyor. 

Çocuk korumalı prizler

Çocukları elektrik kazalarından koruma konusunda üzerine düşen sorumluluğu da her zaman eksiksiz yerine getiren VİKO, çocuklarının her zaman güvende olduklarını bilmek isteyen anne ve babalara Meridian’la 2 farklı seçenekle yanıt veriyor. Çocuk korumalı topraklı priz ya da çocuk korumalı kapaklı topraklı priz ile MERIDIAN serisi güvenliği, tasarruf ve konforla birlikte sunuyor.

Sıva üstü çözümler için de Meridian 

Sıva üstü uygulama tercihleri için sıva üstü kasalarla uyumlu MERIDIAN serisinde tüm ürünler sıva üstü kasalarla birlikte de kullanılabiliyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account