Mobilya yan sanayi üretimi konusunda önde gelen isimlerden olan Türkiye, bugünlerde 3 kıtadan gelen sektör liderlerini ağırlıyor.

Yazar:Editor
18.01.2013

 

 20 ülkeden 250 katılımcının yurtdışı iş bağlantıları yapmak ve son gelişmeleri görmek amacıyla buluştuğu ZOW Fuarı, kapılarını 17 Ocak’ta profesyonellere açtı.

MOSDER (Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği) ve Orta Anadolu İhracatçı Birliklerinin verilerine göre; son yıllarda yüzde 20 büyümeyle Türkiye genel büyümesinin de üzerine çıkan mobilya sanayinin sektör liderleri 20 Ocak’a kadar sürecek ZOW fuarında bir araya geliyor.

Fuarın açılışı ZOW Türkiye Müdürü Sn. Aykut ENGİN, Clarion Events Almanya Managing Director Sn. Horst RUDOLPH, Clarion Events İngiltere Managing Director Sn. Andy Baxter, TORİD (Türkiye Orman Ürünleri İhracatçıları ve Sanayicileri Derneği) Başkanı Sn. Kenan SARAÇ, İstanbul İhracatçı Birlikleri Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Abdullah TEVER, İkitelli OSB Bölge Başkanı Sn. Nihat TUNALI, Orman Ürünleri Meclis Başkan Yardımcısı Sn. Sabri AVCI ve Ak Parti Bursa Milletvekili Sn. Hüseyin ŞAHİN’in katılımlarıyla gerçekleşti. Toplam üretim hacmimizin 6 milyar doları aştığı sektöre dair ihracat verilerinin de açıklandığı açılış töreni, yoğun ilgi gördü.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account