Kastamonu Entegre bu yıl 4. kez katıldığı Dünya’nın en büyük zemin kaplama fuarı olan DOMOTEX HANNOVER’da Floorpan ve Artfloor markaları ile ilgi odağı oldu.

Editör
17.01.2013

 

Almanya’nın Hannover şehrinde 12-15 Ocak tarihlerinde düzenlenen DOMOTEX HANNOVER, etkileyici döşeme trendleriyle 2013’ü karşıladı. Dünyanın lider halı ve yer döşemesi fuarında bu yıl, 60’tan fazla ülkeden tam 1.350’yi aşkın katılımcı Hannover’da, yeni ürünler, renkler ve desenlerle süslenmiş etkileyici iç dekorasyon trendlerini sergilediler. Dünya  standartlarındaki modern entegre üretim tesislerinde ürettiği, en son teknolojiye sahip ürünleri Floorpan ve Artfloor ile fuarda ön planda olan Kastamonu Entegre, Türkiye pazarında lideri  konumunu Almanya’da da gözler önüne serdi. 

Fuarda, Kastamonu Entegre Pazarlama Müdürü Naci Güngör, “Yıllık 40 milyon m² laminat parke, 3.5 milyon m³ panel üretim kapasitesiyle Türkiye’nin orman ürünleri sektöründeki lider firması Kastamonu Entegre için DOMOTEX, ihtiyaç duyduğumuz geniş uluslararası kitleyi ve global ilgiyi bize sunuyor. Bu nedenle bu etkinlik, yeni iş ilişkileri kurmak için ideal bir ortam. Türkiye’nin pazar lideri ve ihracat lideri olarak ülkemizi de burada temsil etmekten gurur duyuyoruz” dedi. 

Kastamonu Entegre standında öne çıkan Floorpan ve Artfloor ürünleri, kolay uygulanabilir olma özelliği, doğal, dekoratif ve sıcak görünümü, hijyenik yapısı ve kolay temizlenebilir olması ile dikkatleri üzerine çekerken, tasarım ve görselliğin de ön planda tutulduğu geniş ürün yelpazesi, zengin renk ve desen çeşitliliği ziyaretçilerden tam not aldı. Aşınmaya ve çizilmeye dayanıklı film tabakası ile konforlu kullanımı sunan Floorpan ve Artfloor ürünleri, tutkalsız mükemmel kilitlenme teknolojisi ile de göz doldurdu. 

Bu yılki DOMOTEX’te ziyaretçilerin büyük çoğunluğunu perakende ve toptan satış yapan satın almacıların oluşturduğunu belirten Güngör, “Vasıflı tüccarlar da varlığını yine güçlü bir şekilde gösterdi. Ziyaretçilerin yüzde 20’sini parke döşeme ustaları, diğer yer döşeme ustaları, boyacılar ve iç dekorasyoncular oluşturdu” diye konuştu.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account