Häfele “yenilikçi” ürünleriyle ZOW Istanbul 2013 Fuarı’nda!

Editör
17.01.2013

 

Mobilya, kapı donanım ve aksesuarları alanında sektör lideri olan Häfele, birbirinden farklı çözümlerle tüm yaşam alanlarını akıllı mekanlara dönüştüren yenilikçi ürünleriyle 17-20 Ocak tarihleri arasında ZOW Istanbul 2013 Fuarı’nda olacak.

 Tasarımla işlevselliği bir arada sunan ve sektörde yenilikleri en kısa sürede tüketiciye ulaştırma artı değeriyle ünlenen Häfele, yenilikçi ürünlerini fuarda tanıtacak. Yavaşlatma mekanizmaları, elektronik mobilya donanımları, mutfak kiler ve çekmece sistemleri, aydınlatma donanımları, banyo aksesuarları gibi Häfele klasiklerinin farkını İstanbul Fuar Merkezi, CNR Expo / Yeşilköy 6. Salon J 9-11 numaralı stantlarında izleyebileceksiniz.

 Bu yıl dikkat çeken ürünler arasında çalışma masaları için, masada yer kaplamayan, sağa sola dönebildiği için çevirerek ekranı pek çok kişinin aynı anda görebilmesini sağlayan ve bel ve boyun için sağlıklı bir kullanım sunan Ellipta LCD monitör taşıyıcısı yer alıyor.

 Meraklılarının bulmakta zorlandığı altın ve kristal taşlı banyo aksesuarları, kırmızı lavabo, içine kurutulmuş çiçekten çakıl taşına kadar pek çok kişisel ve dekoratif eşyanın yerleştirilebileceği şeffaf mobilya ayağı gibi özel ürünler yine bu fuarda sergilenen ürünler arasında olacak.

 Mutfakta köşeleri verimli kullanmayı sağlayan üst sınıf köşe kiler sistemleri ve şeffaf tasarım ve kusursuz çalışan mekanizmalarıyla adeta kuru gıdaların gardırobu boy kiler sistemleri fark yaratan ürünler arasında olacak.

Country tarz mutfaklar için özel olarak tasarlanan country – ankastre ürünler, özel tasarım siyah renkli stor sistemi ve siyah mutfaklara özel siyah köşe kiler sistemi  ile, özellikle stüdyo evlerde yaşayanlar için, mutfak bölümünü kayar kapaklarla tamamen kapatma imkanı sunan kayar kapak sistemleri ilginç ve iddialı ürünlerden bazıları.

 Mobilyalara uygulanan LED aydınlatma sistemleri ortam ışığı ve atmosfer yaratma özelliğiyle, yaşam alanlarını yeni bir boyuta taşıyor. Yenilikçi aydınlatma fikirleri, tüm yaşam alanlarına entegre edilebilen teknolojisi ve seri üretim mobilyalara uyum sağlayan dünya standartlarında çözümleriyle bir anlamda Häfele’nin mühendislik birikimini yansıtıyor.

  Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account