Tarihi yarım adanın turizm ve ticaret merkezi olan Laleli, “Hayat Kurtarıyor”…

Editör
17.01.2013

 

 Laleli Hotelciler Platformu tarafından organize edilen ve Laleli esnafının desteklediği Türkiye Kızılay Derneği’ne Kan Bağışı projesi hayata geçiyor. Başta platforma dahil olan 70 hotelin katıldığı proje, “Laleli Hayat Kurtarıyor” sloganıyla başlıyor.

Dövizin ülkemize giriş kapısı olarak yıllardır ekonomiye hayat veren, İstanbul’un kültür, turizm, tarih ve açıkhava alışveriş merkezi olan Laleli, şimdi de sağlık alanına dokunuyor. Bölgedeki hotellerin oluşturduğu Laleli Hotelciler Platformu, Laleli esnafının ve çalışanlarının duyarlılığı insan hayatına verdiği önemi “Laleli Hayat Kurtarıyor” sloganıyla yola çıkan sosyal sorumluluk projesiyle ortaya koyuyor.

Bölgeye kurulan iki noktada 26 Ocak 2013’e kadar kan verme işlemleri yapılabileceğini belirten Laleli Hotelciler Platformu Başkanı Muhammet Cüntay, hayat kurtarmanın insanlara düşen en kolay yolunun Kızılay Derneği’ne bağışlanacak bir ünite kan olduğunu ifade ederek, herkesi projelerine destek olmaya davet etti. 

Aksaray Meydanı ve İstanbul Üniversitesi’nin Ordu Caddesi girişinde olacak noktalarda 26 Ocak 2013’e kadar kan bağışı yapılabiliyor.Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account