endüstriyel alanda kullanılabilen ilk su yumuşatıcısı

Editör
16.01.2013

 

Rondomat Duo modelleri sadece ölçülerinden dolayı etkileyici değil ; ticari- endüstriyel –konut  binalardaki yumuşak su kullanımı için yeni kapsamlı teknolojileriyle de oldukça çarpıcıdır.Tek parça tasarımları ile ekonomik ve ekolojik koruma konularında yeni standartlar oluşturmaktadırlar.

Rondomat Duo , DVGW yönetmeliklerine uyan , endüstriyel alanda kullanılabilen ilk su yumuşatıcısıdır! Sürekli üretimin olduğu günlük operasyonda ,Rondomat Duo , çıktı kalitesi ve hijyen güvenliği arasında ideal dengeyi sağlar.Yeni geliştirilmiş mikroişlemci-kontrollü yenileme işlemi vardır. Reçinenin optimum kullanımını sağlar. Yenileyicinin optimum çözünürlüğünü garantiler.

İşte Rondomat Duo’nun Benzersiz İşletim Prensibi : Rondomat Duo su yumuşatıcıları , iyon değişim ilkesine göre çalışmaktadır. Yumuşak su çıkışında bulunan , hissedici su ölçerli hassas elektronik kontrol mekanizması , sistemlerin işletimini düzenler.

Ünite hizmete konulduğunda , saf su sertliği , haftanın hangi günü olduğu ve saat bilgisi sisteme girilir. Yumuşak su kaynağı bitirildiğinde , iyon değiştiricinin yenilenmesi başlatılır. Aynı zamanda, işletim su yumuşatıcısının çıkışında bulunan diyafram vanası kapatılır ve bekletilen su yumuşatıcısının yumuşak su çıkışında bulunan vana açılır. Bir su yumuşatıcısı çalışırken, diğeri yenilenir, böylece yumuşak suyun her zaman hazır bulunması sağlanır. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account