Bosch’tan profesyoneller için uzun ömürlü ve güçlü iki taş motoru

Editör
16.01.2013

 

 Elektrikli el aletleri ve aksesuarları konusunda dünya lideri Bosch, sağlam ve kompakt yapılarıyla rahat ve güvenli kullanım sağlayan yeni GBG 6 ve GBG 8 Profesyonel Taş Motoru’nu pazara sundu.

 Bağımsız olarak ayarlanabilen büyük kıvılcım koruyucular sayesinde profesyonel kullanıcıyı taşlama sırasında kıvılcımlara karşı koruyan yeni ürünler, bakım gerektirmeyen endüksiyon motoru sayesinde uzun ömürlü kullanım imkanı sağlıyor. 

Elektrikli el aletleri ve aksesuarları konusunda lider firmalardan biri olan Bosch’un pazara sunduğu GBG 6 ve GBG 8 Profesyonel Taş Motoru, bıçak, keski ve matkap uçlarını taşlamak ve bilemek, metal profillerde çapak gidermek ve metal parçalarda pası kaldırmak için kullanılabiliyor. 

Profesyonel kullanıcılara hitap eden Bosch’un yeni taş motorları, atölyede çok az yer kaplıyor. Ayrıca, bakım gerektirmeyen endüksiyon motoru sayesinde çok sessiz ve düşük titreşimle çalışabiliyor. Yeni taş motorları kapalı rulmanlar, güvenlik şalteri ve motoru için toz koruma özellikleriyle daha uzun kullanım ömrü sunuyor.Daha hızlı, daha sessiz kullanım

Bosch yeni taş motorları model güç ve taş çapı konusunda birbirinden ayrılıyor. GBG 6 Profesyonel 350 watt ve 150 mm taş çapına, GBG 8 Profesyonel ise 600 watt ve 200 mm taş çapına sahip bulunuyor. Her iki modelde de sağlam alüminyum pres döküm gövde var ve lastik ayakları sabitleme sağlayarak titreşimi azaltıyor.

Ayrıca 4 vidayla çalışma tezgahına sabitlenerek rahat bir kullanım da sağlıyor. Bağımsız olarak ayarlanabilen büyük kıvılcım koruyucular, kullanıcıyı taşlama sırasında kıvılcımlara karşı etkili şekilde koruyor. Taşlama diskinin ön kısmına monte edilen iki aletsiz ayarlanabilir parça dayanağı, kullanıcının kusursuz şekilde çalışmasına yardımcı oluyor.

24 kum taşlama diski ve 60 kum taşlama diskiyle birlikte bir karton içinde satışa sunulacak Bosch GBG 6 ve GBG 8 Profesyonel Taş Motorları, ocak ayından itibaren uzman perakende satış noktalarından satın alınabilecek.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account