İSTENMEYEN MÜDAHALELERE TAM DİRENÇ: KALE KİLİT’TEN YENİ “YÜKSEK GÜVENLİKLİ SİLİNDİR”

Editör
25.07.2011

Huzurlu ve güvenli yaşam alanları için günümüzde güvenlik sistemleri, teknolojinin en ileri boyutunu sunuyor. Evler ve ofisler başta olmak üzere her mekânda güvenlik bir numaralı öncelik haline geldi. Güvenlik denildiğinde akla gelen ilk marka olan Kale Kilit, tüketicilerin her mekanda güvenlik ihtiyacını karşılayacak üst düzey güvenlik ürünlerine bir yenisini daha ekledi.

Kale Kilit’in en son piyasaya çıkarttığı yenilikçi ürünü, Kale Yüksek Güvenlikli Silindir tüketicilerin güvenlik konusundaki yüksek beklentisini başarıyla karşılıyor.

Silindir üzerindeki her türlü kötü niyetli müdahalelerde kapının açılmasına karşı geliştirilen dirençli sistem artan hırsızlık olaylarına karşı kullanıcısına üst düzey güvenlik sağlıyor.

Her türlü kilide uyan, kuvvetli darbelere karşı tam koruma

Kale Kilit’in yenilikçi ürünü Kale Yüksek Güvenlikli Silindir silindirin alt zeminine yerleştirilen ve özel ortamlarda hazırlanan hassas döküm çelik malzemeden oluşturulmuş yüksek dirençli “U” profil sayesinde kuvvetli darbelere karşı üst düzey koruma sağlıyor.

Özel plastik kafalı anahtarı sayesinde diğer silindirlerden ayrılan sistem, anahtar modeliyle birlikte üretiliyor ve beş anahtarı bulunan “Kale Yüksek Güvenlikli Silindir” Euro profili kullanılan her türlü kilitte kullanılabiliyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account