Blanco'dan yeni atık ayrıştırma sistemi

Editör
15.01.2013

 

Eviye ve armatür tasarımlarıyla tüm dünyada büyük beğeni toplayan Alman markası BLANCO, farklı ihtiyaçlara yönelik olarak hazırladığı ürünlerle de adından söz ettiriyor.

 BLANCO, son teknoloji ürünü atık ayrıştırma sistemleri ile günümüzün en önemli ihtiyaçlarından birine çözüm getiriyor. Markanın yeni eviye altı yerleşik atık ayrıştırma sistemi BLANCOSELECT BOTTON Pro, optimum alan kullanımı ve fonksiyonelliği ile öne çıkıyor. BLANCOSELECT BOTTON Pro, birkaç dakika içinde kolaylıkla monte edilebiliyor. 

Herhangi bir 45 ya da 60 cm’lik eviye kabinine rahatça sığabilecek şekilde tasarlanan BLANCOSELECT BOTTON Pro, kağıt, cam ve organik atıkları ayrıştırarak depoluyor. 45 cm’lik eviye dolapları için iki ayrı depolama alanı ve 26 litre kapasite sunan ürün, 60 cm’lik eviye dolapları için ise üç depolama alanı ve 39 litre kapasite ile etkileyici bir ayrıştırma alanı sunuyor. BLANCOSELECT BOTTON Pro’nun manuel ve otomatik olmak üzere iki farklı versiyonu bulunuyor.

Manuel kullanımda ön tutacağını çekerek hareket ettirebilme özelliği ve otomatik versiyonunda kapak açıldığında kabin dışına doğru hareket etmesini sağlayan bağlantılar ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Her iki versiyonda da kolay, sessiz çalışma sağlayan yüksek kalite sürgü sistemi dikkat çekiyor. 

BLANCOSELECT BOTTON Pro, özel tasarımı ile kullanım kolaylığı sağlayarak tüm atıklarınızı dilediğiniz gibi ayrıştırmanıza ve dünyanın geleceği için geri dönüşüme destek olmanıza yardımcı oluyor.  Ayrıştırma mekanizmasını yürütmek ve temizlemek için yandaki kollar kolaylık sağlıyor.

Ambalaj, kağıt, çöp - atık ayrıştırma mutfakta başlıyor. Eviye altı yerleşik çözümler artık son derece popüler. Blancoselect Botton Pro yeni atık ayrıştırma sistemi, optimum alan kullanımı ve görüntüsüyle puan topluyor.  Select programı kalifiye bir uzman tarafından bir kaç dakika içinde monte edilebiliyor.

Sistem herhangi bir 45 veya 60 cm eviye kabinine sığacak şekilde dizayn edildi. Blancoselect Botton Pro, kaliteli plastikten üretilmiştir. 45 cm eviye dolapları için iki ayrı depolama alanı 26 litre kapasite sunuyor. 60 cm eviye dolapları için ise üç depolama alanı var ve alandan en iyi şekilde yararlanmak için 39 litre kapasite ile etkileyici bir ayrıştırma alanı sunuyor. Ayrıştırma mekanizmasını yürütmek ve temizlemek için yandaki kollar kolaylık sağlıyor.

Çift faydaları: Blancoselect Botton Pro iki versiyonu mevcuttur. Manuel kullanım için ön tutacağını çekerek hareket ettirebilme ve otomatik versiyonunda kapak açıldığında kabin dışına doğru hareket etmesini sağlayan bağlantılar ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Her iki versiyonda da kolay, sessiz çalışma sağlayan yüksek kalite sürgü sistemi var. 

Blancoselect Botton Pro Manuel ve Botton Pro Otomatik ile yükleme işleminiz oldukça kolay. Zemine özel montaj sadece birkaç dakika sürer ve uygulayıcıya zaman kazandırır.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account