Termostatta yenilikçi tasarım ve teknoloji buluşması

Editör
15.01.2013

 

Yeni ve cüretkar tasarımı yüksek kalitede mühendislikle buluşturan Grohtherm 2000  New,  GROHE'nin şimdiye kadar yaptığı en iyi Grohtherm 2000 olarak tanımlanıyor.

Hem tesisatçıları hem son kullanıcıları cezbeden tasarım ve teknoloji ile GROHE'nin Grohtherm 2000 New ürünü, bir termostattan beklediğiniz her şeyi ve hatta daha fazlasını sunuyor.

GROHE'nin 1950'lerin başından beri sürekli geliştirdiği köklü termostat uzmanlığının bir örneği olan bu başarılı ürünün yeni nesil modeli GROHE’nin  bu güne kadar geliştirdiği termostatlardan kazandığı deneyim ile süregelen araştırma-geliştirme çalışmalarının bir sonucu. Yenilik sunmadaki eşsiz yeteneği ile GROHE, GROHE Grohtherm 2000 New ürününde iyi bir termostatın tüm temel fonksiyon ve özelliklerini çok daha geliştirdi. Banyolardaki, çoğu zaman önemi azımsanan, bu alanda devrim niteliğinde bir sonuç  elde edildi.

Daha üstün güvenlik, sürdürülebilirlik ve konfor sağlayan gelişmiş teknolojilerin, ergonomik yeni tasarımın ve estetik su akışının bir araya geldiği Grohtherm 2000 New, banyo ve duş küveti için hem görsel hem de işlevsel anlamda modern bir çözüm sunuyor. Bu gösterişten uzak ve zarif ürün, her banyoya uyum sağlıyor ve ince düşünülmüş sezgisel tasarımı ile termostatın sağladığı tüm avantajları kusursuz su tecrübesiyle buluşturuyor.

İşlevsellikte en iyisi

Grohtherm 2000 New, yüksek güvenlik, ek konfor ve sorumlu sürdürülebilirlik özellikleriyle ön plana çıkıyor. Termostatın sağlam metal gövdesi, termostat yüzeyinin ısınmasını önleyen %100 GROHE CoolTouch® teknolojisiyle donatıldı ve böylece sıcak krom yüzeylerde meydana gelebilecek yanma tehlikesi ortadan kaldırıldı.

Yeni GROHE Aquadimmer Eco teknolojisi ile kullanıcılar, küvet doldurma musluğundan el duşuna geçerken otomatik olarak su tasarrufu sağlayabiliyorlar. Kolay anlaşılır semboller ise az duş suyu ve tam akış seçenekleri için butonun pozisyonlarını gösteriyor. GROHE TurboStat® teknolojisi sayesinde arzu edilen su sıcaklığına anında ulaşarak sıcaklığı duş süresince sabit tutmak mümkün.

Ergonomik bir başyapıt

GROHE tasarımcılarının geliştirdiği yeni form, yalın ve estetik görünüm ile gelişmiş ergonomiyi bir araya getiriyor. Geleneksel yuvarlak kumanda kollarının yerini alan yenilikçi Aqua Paddles, güvenilir, kaymayan yapısıyla maksimum konforlu kullanım sağlıyor ve özel şekli sayesinde kullanıcı, su sıcaklığının hangi noktada 38 °C sınırını aşacağını kolayca görebiliyor. Termostat çalıştırma butonlarının tasarımı da getirdiği yenilikle dikkat çekiyor.

 Termostat, bu yinelenen tasarım özelliğinin de katkısıyla diğer GROHE ürünlerine mükemmel uyum sağlayarak banyolarda uyumlu bir ortam oluşturuyor.

Size özel şelale

Banyo küveti için XL şelale, göz alıyor. Ekstra geniş çıkış ucu, banyo küveti bataryasından pürüzsüz biçimde uzanarak  bol su akışı sağlıyor ve eşsiz bir tasarımla, suyu en doğal halinde sunuyor.

Opsiyonel GROHE EasyReach™ duş tablası  termostat ile duvar arasındaki boşluğu kapatmak için duvar rozetlerinin üstüne yerleştirilerek duş jeli ve şampuanı koyabileceğiniz, kolay ulaşılabilir ilave bir alan sağlıyor.

Kişisel tercih

Grohtherm 2000 New, tezgah üzeri ve ankastre kurulum için farklı seçeneklerde üretildi. Aynı çalıştırma butonları ve konforlu kullanım sağlayan kaymayan GROHE ProGrip yüzeyiyle ankastre modelleri, mütevazı ve yer kazandıran termostat çözümleri olarak kullanıcılara sunuluyor. Bu termostatları GROHE Power&Soul™ duş setleri veya uyumlu el ve tepe duşlarıyla kullanmak ise kusursuz bir duş deneyimi sunuyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account