Şık İtalyan tasarımına sahip Hotpoint yeni evyeler bakteri oluşumunu yüzde 95 oranında engelliyor!

Editör
14.01.2013

 

Üstün teknolojiyi şık İtalyan tasarımıyla birleştiren Hotpoint’in, bakteri oluşumunu yüzde 95 oranında engelleyen yeni evyeleriylemutfaklar artık hem çok şık hem de çok hijyenik. Sahip olduğu “Diamond +” ve “Diamond Clean” özellikleriyle maksimum hijyen ve kolay temizlik sunan dayanıklı Hotpoint evyeler mutfaklarda mükemmel bir uyum yaratıyor.

Üstün teknolojiye sahip şık İtalyan tasarımlı Hotpoint’in yeni evyeleri, “Diamond +” özelliği sayesinde doğal gümüş iyonlarıyla hijyenik korumanın yanı sıra paslanmaya, asit ve kimyasalların aşındırmasına karşı üstün dayanıklılık sağlıyor. Bütün bunlara ek olarak yeni Hotpoint evyeler sahip olduğu bu özellik sayesinde, bakteri oluşumunu yüzde 95 oranında engelliyor. 

“Diamond Clean” özelliği ise evyelerin temizliğini kolaylaştırırken bakterilerin yüzeyde tutunmasını da neredeyse imkânsız hale getiriyor. Mutfaklarda mükemmel bir uyum yaratan İtalyan tasarımı yeni Hotpoint evyeler, yüzde 80 oranında yuvarlatılmış kuartz parçalar içeren özel kompozit malzemesi sayesinde kolay temizlik ve maksimum hijyen imkanı sunuyor.

Dergisi

 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account