Mitsubishi Electric Klima Sistemleri’nin üstün teknolojisiyle bunaltıcı Ağustos sıcaklarından kurtulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Birçok fonksiyonel özelliği ile yaşamı kolaylaştıran Mitsubishi Electric Klimaları, I Save özelliği ile rahat ettiğiniz ısıyı hatırlar ve otomatik olarak ayarlar; serinliğin keyfini sürmek ise size kalır...

Editör
25.07.2011

Mitsubishi Electric Klima Sistemlerinin Türkiye’deki tek yetkili distribütörü KlimaPlus, tasarım, sessizlik, verimlilik ve fonksiyonelliği tek bir klimada buluşturduğu modellerinde cebinizi yormadan, her koşulda maksimum enerji tasarrufu sağlıyor.

Kullanıcılarına önemli avantajlar sunan KlimaPlus, her türlü iç mekan dekoruna uygun, elegant bir duruşa sahip modelleriyle evlerinize konfor, verim, sessizlik ve dayanıklılığın en yüksek standartını getiriyor.

Hayatı kolaylaştıran fonksiyonlar!

Mitsubishi Electric Klimalarda bulunan i-See Sensör özelliği; her yeri eşit derecede serinleterek, enerji tasarrufu sağlar. Sensör zemin sıcaklığını otomatik olarak 150 derece genişliğinde bir açıyla tarar. Tüm oda dahilindeki en uygun konforu sağlamak için zemin seviyesi sıcaklığını da dikkate alır.

Yüksek yalıtımlı evlerin yaygınlaşmaya başladığı günümüzde, evlerin içinde günlük yaşamdan kaynaklanan kokular, polen ve küf gibi alerjenler oluşmaktadır. Plasma Duo hava filtreleme özelliği ile ferah ve sağlıklı ortamlar sunan Mitsubishi Electric Klima modelleri, ortam içerisinde bulunan havadaki koku, bakteri ve virüsleri yok ediyor. 

Tek bir tuşla sizi hatırlayan klimalar!

Ayrıca, Mitsubishi Electric Klimalardaki I Save fonksiyonu; rahat ettiğiniz ısıyı hatırlayıp, otomatik olarak ayarlayabiliyor. Bu özellik; tercih ettiğiniz ve daha önce ayarlanmış oda sıcaklığına, kumandadaki tek bir tuşla ulaşabilmenizi sağlıyor.

Konforunuz için sizi hatırlayan modelleriyle rahat etmenizi sağlayan Mitsubishi Electric Klimalar ayrıca çalıştığını unutturacak düzeyde sessiz modelleri ile de klima teknojisinde gelinebilecek en iyi noktayı temsil etmektedir.

Geniş ürün gamı içerisinde kendinize ve ihtiyaçlarınıza uygun klimayı bulabileceğiniz KlimaPlus,sizlere yaz – kış maksimum konfor sunuyor.
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account