Ölçülü, zarif ve zamansız koleksiyonları ile mutfakları pratik bir kullanıma kavuşturan Bodrum Mutfak Mobilya, özellikle evde vakit geçirmeyi sevenlere, maksimum kullanım alanı kazandıran Ombre modelini sunuyor. Ergonomik tasarımı sayesinde mutfaklara fonksiyonel çözümler getiren Ombre; tezgah derinliği, boyut kazandıran rafları, kanatlı kapakları ve tezgah altı kiler sistemi ile geniş alan ihtiyacınıza cevap veriyor

Editör
09.09.2022

Türkiye’nin en prestijli mutfak ve mobilya tasarım markalarından Bodrum Mutfak Mobilya, ürün gamıyla mutfakta geçirilen zamanları keyifli hale getirmeye devam ediyor. Kişiye özel ve kullanıcı ihtiyaçlarına uyumlu ürünler tasarlayan Bodrum Mutfak, mutfağının her alanını en verimli şekilde değerlendirmek isteyenler için “Ombre” modelini tasarladı.

Ombre modelinin, mutfağınızı olduğundan daha geniş gösteren 70 cm tezgâh derinliği, çalışma alanında da kazanç sağlıyor. Boyut kazandıran üst dolap yanlarındaki fonksiyonel rafları, yukarı katlanarak açılan kanatlı üst dolap kapakları ile maksimum kullanım alanı sunuyor. Modelin tezgâh altı fonksiyonel ithal kiler sistemleri, kendinden frenli çekmeceleri ve dolap kapakları, sessiz kapanmasının yanı sıra estetik bir görünüm sunarak evinize yeni bir soluk kazandırıyor.

Görsel sadeliğe ve kontrast hakimiyetine sahip modelin takip ettiği kapaklar bütünündeki estetik çizgi, modern mutfak modellerinin temasını yansıtıyor. Dış tamamlayıcı aksesuar dışında görsellik yorulmuyor, ek üniteler ile odak nokta mutfaktan uzaklaşmıyor. Kapaklar kapanınca sadelik taçlanıyor.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account