Kalp Atışlarınızı Değiştiren Yatak: Cellini Lovewave

Editör
14.01.2013

 

Türkiye’nin masaj koltuğunda lider markası Cellini, tüm vücuda masaj uygulayarak kan dolaşımını hızlandıran LoveWave yatak modeliyle uyku sırasında bedeni rahatlatıyor.

Cellini, sevgililere özel ‘Lovewave’ adında tasarım yatağını bu aya özel olarak sunuyor. Türkiye’de ilk olarak Cellini tarafından tasarlanan bu özel yatak, barındırdığı hava yastıkları ve vibrasyon sistemiyle uzun süre ferahlık ve rahatlık hissi veriyor. Köpüklü malzemesinde bulunan mikro delikler sayesinde terlemenin önüne geçerek sağlıklı, iyi bir uyku almanızı sağlıyor. 

Omurganın Şeklini Alabilen Teknolojik Yapı

LoveWave ısıya duyarlı, hafızalı köpüklü malzemesiyle vücudun uyguladığı bütün basıncı dengeleyerek rahat bir uyku keyfi sunuyor. Oluşan baskı alanını esneyerek dağıtan ve yatağın omurganın şeklini almasına yardımcı olan LoveWave vücudun anatomik şekli koruyarak rahatlama sağlıyor.

Bakteri Barındırmaz Hijyenik Kumaş

Küf ve bakteri barındırmaz özelliği sayesinde, yataktan kaynaklanan alerji problemlerine çözüm üreten LoveWave vücudun gerilimini azaltarak uyuşukluğu, hissizliği ve uykusuzluğu önler, horlamayı engeller formdadır.

Her Pozisyona Uyarlanabilen Milimetrik Yapı

Elektrikli olarak pozisyon ayarı yapılabilen yatak karyolası sistemiyle sırt veya ayak kısmı yukarı ve aşağı olarak istenilen açıya ayarlanabilir. Oturuş veya yatış pozisyonunuzu milimetrik olarak ayarlayabilir ve kitap okurken, televizyon seyrederken, ayaklarınızı dinlendirilerek rahatlama sağlanır.

Orjinal Şeklini Kaybetmeyen Dayanıklı Malzeme

Bağımsız olarak hareket edebilen iki ayrı yatak ve bazadan oluşan LoveWave, farklı yatış pozisyonlarına ayarlanabilir. Dinamik malzeme esnekliği ve sertliğini senelerce kaybetmeyen LoveWave deforme olmaz, orijinal şeklini kaybetmez, 242 X 255 X 128 boyutlarında modern tasarımlı çift kişilik şık bir modeldir.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account