Susona Bodrum, LXR Hotels & Resorts, kurumsal ve sosyal etkinliklere ev sahipliği yapıyor

Yazar:Editor
25.08.2022

Hilton’un lüks koleksiyon markası LXR Hotels & Resorts ailesinin Türkiye’deki ilk oteli Susona Bodrum, fonksiyonel tasarım anlayışıyla dekore edilmiş toplantı ve etkinlik alanlarıyla ziyaretçilerine bir tatil deneyiminden çok daha fazlasını sunuyor.öOtelde bulunan birden fazla toplantı odası ve lüks estetik anlayışını ferah bir atmosferle birleştirerek tasarlanmış etkinlik alanları unutulmaz buluşmalara ev sahipliği yapıyor.

Susona Bodrum LXR Hotels & Resorts’un; her biri modern ve sofistike dizayn edilmiş farklı boyutlardaki 70 oda, villa ve süitine farklı büyüklüklerde ve farklı konseptlerde özel etkinlikler için tasarlanmış Talay Lounge, Orak ve Kargı Toplantı Odaları eşlik ediyor. Lüks hizmet anlayışını size özel detaylarla buluşturan Susona Bodrum’da kurumsal toplantılarınıza denizi ve doğayı birleştiren keyifli bir atmosfer eşlik ediyor. 

Ege’nin büyüleyici koyu Torba’da yer alan Sosuna Bodrum bünyesindeki Talay Lounge, mikro lokal mutfak deneyimi ve kişiselleştirilmiş konaklama imkanıyla aşina olduğunuz toplantı ve etkinlik deneyimini farklı bir boyuta taşıyor. Açık havada yer alan oturma ve yemek alanına sahip Talay Lounge’da gerçekleşecek kurumsal etkinliklere Bodrum’un eşsiz gün batımı manzarası eşlik ediyor. Özel havuzu ve bahçesi bulunan 164m2’lik bu alan, oturmalı düzende 16-20 kişilik yemeklerin yanı sıra 30-40 kişilik kurumsal etkinliklere ev sahipliği yapabiliyor. Susona Bodrum, Talay Lounge’da bulunan ayrıcalıklı servis olanakları ve geliştirilmiş mutfak deneyimleriyle kurumsal organizasyonları daha keyifli ve unutulmaz hale getirin!

Susona Bodrum LXR Hotels & Resort bünyesinde yer alan Orak ve Kargı Toplantı odaları ise birbirinden farklı büyüklükte ve konseptteki toplantılar için sizi bekliyor. Sadece kişiselleştirilmiş bir tatil deneyimi sunmayı değil aynı zamanda kurumsal ziyaretçilerine de özel alanlar yaratmayı hedefleyen Susona Bodrum’da yer alan toplantı salonları farklı etkinlikler için farklı şekillerde dekore edebiliyor. 168m2’lik bir alana yayılan ve açık hava opsiyonu da bulunan Orak Toplantı Odası ve daha küçük çaplı organizasyonlar için hazırlanmış 66.5 m2 büyüklüğündeki Kargo Toplantı Odası ziyaretçilere özel olarak; U düzeni, yuvarlak masa düzeni ve tiyatro düzeni gibi birden fazla konseptte hizmet veriyor.

Sezon boyunca ziyaretçilerine eşsiz lezzetler, canlı müzik ve DJ performansları ile eğlenceli bir tatil deneyimini sunan Susona Bodrum, özel organizasyonlar ve kurumsal toplantılar için de sizleri bekliyor…

Hilton Hakkında:

Hilton (NYSE: HLT), 119 ülke ve bölgede 6.500'den fazla mülk ve bir milyondan fazla odadan oluşan 18 birinci sınıf marka portföyüne sahip lider bir küresel konaklama şirketidir. Dünyayı misafirperverliğin ışığı ve sıcaklığıyla doldurmaya yönelik kuruluş vizyonunu gerçekleştirmeye kendini adamış Hilton, 100 yılı aşkın tarihinde 3 milyardan fazla konuğu ağırladı, 2020 Dünyanın En İyi İş Yerleri listesinde en üst sıralarda yer aldı ve seçildi. Dow Jones Sürdürülebilirlik Endekslerinde 2020 Küresel Endüstri Lideri. 2020'de tanıtılan Hilton CleanStay ve dünya çapındaki otellere endüstriyi tanımlayan bir temizlik ve dezenfeksiyon standardı getirdi. Ödüllü misafir sadakat programı Hilton Honors aracılığıyla, doğrudan Hilton ile rezervasyon yapan 115 milyondan fazla üye, otel konaklamaları ve paranın satın alamayacağı deneyimler için Puan kazanabilir. Ücretsiz Hilton Honors mobil uygulamasıyla misafirler, akıllı telefonlarından konaklama rezervasyonlarını yapabilir, odalarını seçebilir, giriş yapabilir, Dijital Anahtar ile kapılarını açabilir ve çıkış yapabilir. Daha fazla bilgi için newsroom.hilton.com adresini ziyaret edebilir ve Hilton ile Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram ve YouTube üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.

LXR Hotels & Resorts Hakkında:

LXR Hotels & Resorts, her biri kendi benzersiz konumunu temsil eden ve bulunduğu yere, tarihe ve geleneğe özgü benzersiz bir seyahat deneyimi sunan bağımsız bir lüks koleksiyon markasıdır. Dünyanın en çekici destinasyonlarında bulunan LXR Hotels & Resorts, misafirleri için kişiselleştirilmiş hizmet ve zarif, ancak yerel olarak sürükleyici deneyimler sunar. Koleksiyondaki her otel, tutkulu ancak seçici maceracılar için lüks bir keşif imkanı sunmakla birlikte yerel miras ve kültürüne sadık kalır. LXR Hotels & Resorts, önde gelen bir küresel konaklama şirketi olan Hilton'un bir parçasıdır ve her tesis, Hilton Enterprise'ın gücünden ve ödüllü Hilton Honors programından yararlanmaktadır. Daha fazla bilgi için www.lxrhotels.com'u ziyaret edin.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account