Hotpoint'in Türkiye’nin ilk ve tek Woolmark Platinum Care Sertifikalı yeni çamaşır makinesiyle yünlüleri elde yıkama derdine son!

Editör
11.01.2013

 

Şık İtalyan tasarımı ileri teknolojiyle buluşturan Hotpoint’in, Türkiye’nin ilk ve tek Woolmark Platinum Care Sertifikalı A+++ enerji sınıfı yeni Aqualtis çamaşır makineleriyle yünlüleri elde yıkama derdi sona eriyor. 11 kilogram geniş yıkama kapasitesine sahip Hotpoint çamaşır makineleri yünlüleri korkmadan yıkamak için en güvenli ve doğru adres.

 Şık İtalyan tasarımıyla ileri teknolojiyi buluşturan Hotpoint, Türkiye’nin ilk ve tek Woolmark Platinum Care Sertifikalı yeni Aqualtis çamaşır makinesiyle yünlü giysileri korkusuzca makinede yıkama imkanı sunuyor. Bu sayede soğuk kış günlerinde sıkça giyilen yünlü kıyafetleri  elde yıkama derdi sona eriyor.

Sıkma ayarıyla sıcaklık ayarının pratik bir şekilde ayarlanabildiği ve bu sayede yünlü giysilerin çekmesini ve dokularının zarar görmesini önleyen, Anti-Stres Teknolojisi’ne sahip Türkiye’de bir ilk olan Hotpoint Woolmark Platinum Care Sertifikalı yeni çamaşır makinesi sayesinde kontrol tamamen tüketicilerin elinde. 11 kilogram geniş yıkama kapasitesiyle Hotpoint çamaşır makineleri yünlüleri güvenle yıkamak için en doğru adres.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account