Birbirinden farklı renk ve doku seçenekleri ile size 350’den fazla model sunan Meister, zemin kaplama sektöründe 2011’e damgasını vurdu. Meister Parke, tasarım ve şıklığı ile evinize kendine has bir hava katarken, sağlığınıza ve rahatlığınıza verdiği önemle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Tüm parke modelleri hiçbir kanserojen madde içermediğini ispatlayan ‘Mavi Melek’ sertifikalı olan Meister’de, yardımcı ürünlerin de tümü bu özel belgeye sahip... Meister ile dünyaya tanıtılan ve en dikkat çeken özelliklerinden biri olan ‘Sessiz Parke’ ise sizin için evde huzurlu günlerin başlangıcı olacak...

Editör
25.07.2011

Parkenin kullanım alanının Meister Parke ile mutfak ve banyolara kadar genişlemesi, duvar ve tavan panellerinde kullanılması ile dekorasyonun en önemli elemanı olan yer döşemesi artık başka bir boyut kazanıyor.

Meister Parke ile ‘Mavi Melek’ Belgeli ürünler Türkiye’ye ulaşmışken, birbirinden farklı ve alternatifsiz özellikleri ise dikkat çekmeye devam ediyor. 15 yıldan 35 yıla kadar kullanım garantisi veren Meister, AquaSafe özelliği ile neme ve suya dayanıklı modelleri, antialerjik ve antistatik özellikleri ve Master Click Plus kolay monte özelliği ile de fark yaratıyor.

Ancak öyle bir özelliğe sahip ki her ev sahibi bu keyfi yaşamak ister: SESSİZ PARKE!

Topuklu ayakkabı ile yürümek, hayvan beslemek, yere bir şeyler düşürmek gibi ufak sayılan ama çok ses çıkan bazı durumlarda tek çözüm Meister’in SESSİZ PARKE’si olacak.

Sesi emmesi için özel üretilen ve parkenin montajından önce altına serilen bir şilteyi ya da Meister’in özel olarak ürettiği, parkenin altına monte edilmiş, sıkılaştırılmış lifli doğal keçeli modeli tercih edebilirsiniz. Her iki şekilde de parkedeki sesi %50’nin üzerinde azaltmanız mümkün... Yani siz evinizde gezebilir, köpeğinizi alt komşuyu rahatsız etmeden özgürce oynatabilirsiniz.

Bu kadar şık bir parkeye sahip olurken bu kadar çok özelliğe de sahip olabileceğiniz aklınıza gelmiş miydi?

Tamamı FSC örgütünün izin verdiği orman vasfını yitirmiş ağaçlardan elde edilen Meister ürünleri için her zaman en önemli konu tamamen ekolojik olması. Hiçbir kimyasal madde kullanılmayan ürünlerde en önemli katman olan HDF dahi sadece sıkıştırılmış ağaç tozundan üretilmekte ve yapıştırıcı olarak sadece doğal ağaç reçineleri kullanılmakta.

Patenti Meister’e ait olan Click sistemi ise özel esneme payı ile size yaşayan parkelere sahip olma imkanı veriyor. Antistatik olduğu için toz tutmayan bu parkeler tamamen doğal olduğundan tüm aile, güvenle ve sağlıkla uzun yıllar kullanacağınız Meister Parke’ye sahip olabilirsiniz.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account