Eryap 10.Yaşını Bayilerle Kutladı

Yazar:Editor
11.01.2013

 

 Türkiye’de inşaat ve yalıtım sektöründe lider markaların üreticisi olan Eryap, 10. kuruluş yıl dönümünü Türkiye’nin dört bir yanından gelen 450 bayisiyle birlikte kutladı. Eryap CEO’su Emrullah Eruslu, açılış konuşmasında “Eryap’ın 10. yaşını kutladığımız bu gecede, bizi liderliğe taşıyan sizlerle bir arada olmak çok anlamlı. Öncelikle hepinize yanımızda olduğunuz için teşekkürlerimi bir borç bilirim.” dedi.

Eryap, Türkiye’nin dört bir yanındaki bayilerini İstanbul Marriott Polat Renaissance Otel’de düzenlediği gala yemeğinde ağırladı. Eryap Yönetim Kurulu Başkanı Kahraman Eruslu, CEO’su Emrullah Eruslu ve diğer Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte kutlama yemeğinde bayileri ile bir araya gelerek 2013 yılı öngörülerini paylaştılar ve çeşitli kategorilerde bayilerini ödüllendirdiler.

Şair, hikayeci, gazeteci ve araştırmacı Sunay Akın geceye sunucu ve konuşmacı olarak katıldı. Akın çocukluğundan bu yana biriktirdiği hikayelerini ve Eryap’ın 10. yılı için özel olarak hazırladığı renkli sunumunu davetlilerle paylaştı. Ayrıca ünlü sanatçı Sibel Can’ın da sahne aldığı gecede Eryap Ailesi hem yeni yılı hem de şirketlerinin 10. yılını birlikte kutlamanın coşkusunu yaşadı. 

Eryap CEO’su Emrullah Eruslu, Eryap’ın 10. yılı dolayısıyla düzenlenen kutlama yemeğinde, şirketin kuruluş hikayesi, yatırımları ve gelecek hedeflerini anlattı. Eruslu, yarım asırlık sanayici kimliği ile 2002 yılında başladıkları üretim çalışmalarını, bugün yalıtım, polimer dış cephe kaplama ve kapı-pencere üretiminde öncü ve yenilikçi markaları ile zirveye taşıdıklarını söyledi.

Ayrıca Eruslu, “Eryap’ın 10. yaşını kutladığımız bu gecede, bizi liderliğe taşıyan sizlerle bir arada olmak çok anlamlı. Öncelikle hepinize yanımızda olduğunuz için teşekkürlerimi bir borç bilirim.” dedi.

Gaziantep’te 2002 yılında 50.000 m2’lik alanda kurdukları tesislerinde, sektörün ilk polimer dış cephe kaplaması üretimini gerçekleştirerek Türkiye’nin jenerik markası olan American Siding’i kazandırdıklarını anlatan Eruslu hızlı büyüme süreçlerini şöyle anlattı: “2001 yılında kurulan Gaziantep fabrikamızın ardından Silivri’de kurulan tesisimizde ilk olarak 2005 yılında Bonuspan markalı XPS ısı yalıtım levhası, 2007 yılının son çeyreğinde ise Focus Membran markalı bitümlü su yalıtım örtüleri üretimine başladık. 2011 yılına kadar yapılan ek yatırımlarla birlikte sırasıyla Bonusmax, Winer ve Focus Shingle markalı ürünlerimizi iç pazarın hizmetine sunarken toplamda 130 Milyon TL’lik yatırım gerçekleştirdik.

Yatırımcı ve üretici kimliğimizi, fizibilite ve kurulum çalışmalarını 5 Avrupa ülkesinden alanında uzman 9 farklı firma ile yürütülen çalışmalarla şekillendirdiğimiz Sakarya, Hendek’te 60.000m2’lik alanda kurduğumuz Eryap taş yünü tesisi ile daha da ileriye taşıyoruz. Toplam 120 Milyon TL’lik yeni yatırım ile gerçekleştirdiğimiz Eryap taş yünü tesisinin ilk bölümü 2012 yılı Mart ayında devreye alınmıştır. Sakarya, Hendek’te 60.000m2’lik alana yerleşik tesisin altyapı ve kurulu kapasitesi 120.000 ton/yıl olarak projelendirilmiş; ilk yıl üretim kapasitesinin 40.000 ton’a ulaşması hedeflenmiştir.”

Eryap 10. yılında bayilerini de ödüllendirdi

10. yaşını yaklaşık 50 kat büyüme ile taçlandıran Eryap, tüm bayilerini 10. yıldönümü şerefine İstanbul’da düzenlediği kutlama yemeğinde çeşitli kategorilerde ödüllendirdi. Gecede her ürün grubunda “Eryap ile ilk yola çıkanlar” fikri ile “İlk Bayiler”e ve ek olarak 5 farklı özel ödül kategorisi olmak üzere toplamda 35 ödül dağıtıldı.

Kazanan bayilerine ödüllerini Eryap Yönetim Kurulu Başkanı Kahraman Eruslu, Eryap Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Salih Eruslu, Eryap Yönetim Kurulu Üyesi Emrullah Eruslu ve Eryap Yönetim Kurulu Üyesi Selim Eruslu verdi.

Eryap’ın 10. yılı için özel olarak yaptırdığı dev pastanın kesimiyle gece sona ererken, bayiler kutlama gecesinden memnun ayrıldı.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account