Tüm yaşam alanlarına yönelik dekorasyon koleksiyonunu her sezon genişletmeye devam eden YARGICI Homeworks, açık ve kapalı tüm mekanlara yaz aylarının enerjisini getiriyor

Editör
09.08.2022

Dünyanın farklı noktalarından ilham alarak hazırladığı dekorasyon koleksiyonu ile yalın ve zamansız bir stil sunan YARGICI Homeworks, dekorasyon ürünleriyle evlerinizin yanı sıra tüm dış mekanlarınıza da sofistike bir kimlik kazandırıyor. Doğallığın ön planda olduğu koleksiyondaki ürünlerle, aileniz ve sevdiklerinizle geçireceğiniz vakitler ayrıcalıklı bir keyfe dönüşüyor.

Rattan, bambu ve dış mekan kullanımına uygun, uzun ömürlü tik ağacından hazırlanan fonksiyonel Homeworks Bahçe Mobilyalarıyla yaşam alanlarınız konforlu ve keyifli bir ortam haline geliyor. Doğal hasır liflerden yapılan sepet grubu ve seramik dev küpler ile sofistike ev ve bahçe dekorasyonunuzun görüntüsü tamamlanıyor. Homeworks Yastık Koleksiyonu ise hem tarzıyla hem de iç/dış tüm mekanlardaki kullanım avantajı nedeniyle en çok tercih edilen ürünler arasında öne çıkıyor.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account