Haber Atölyesi Ajans Başkanı Elif Özyıldırım, hizmet verdikleri markaları İnşaat&Yatırım'a aktardı

Editör
01.08.2022

İçerik iletişimi yapan bir PR ajansı Haber Atölyesi. 2009 yılından bu yana faaliyette. Odağımızda haber var. Haber değeri taşıyan konu ve konular var. Haber kaynağı ise müşterimiz.

Hizmet verdiğimiz müşteriden haber değeri taşıyan konuları bulmak onları mecraya uygun hale getirerek o iletişim köprüsünü kurmak bizim asıl işimiz.

Bunu yaparken en çok keyif aldığımız konu ise, hizmet verdiğimiz müşterimizin kendi sektörünün söz söyleyenleri arasına yerleşmesi ve sektörlerinin referans kurumu olmaları.

İşimizi yaparken gündemi çok iyi takip etmek ve gündemden haber fırsatları oluşturabilmek bizi diğerlerinden farklılaştıran yönümüz.

Kalabalık bir ekip değiliz biz, 10 yılı aşkın bir süredir omuz omuza çalışan takım arkadaşlarıyız.

10 yıldır hizmet verdiğimiz müşterilerimiz var işte tam da bu nedenle. Müşterimiz atölyemize dahil olduğunda onlarla kurduğumuz bağ bizi bugünlere kadar taşıdı.

Fazla söze gerek yok, ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Eğer bir müşteriniz sizi refere ediyorsa o zaman doğru yoldasınız demektir.

İşte bu noktada atölyemizde hizmet verdiğimiz müşterileri de söz etmeden geçemeyiz.

 • Endeksa: Teknoloji tabanlı gayrimenkul değerleme platformu, proptech şirketi. Gayrimenkul değerlemede dijital teknolojilerin gelişmiş olanaklarını kullanan www.endeksa.com, sisteme herhangi bir konutun konum ve özelliklerini giren herkese piyasa değerini anında sunmaktadır.

 • Realtyplus Türkiye: Tüm gayrimenkul profesyonellerine açık uluslararası bir gayrimenkul iş platformu olan Realtyplus, 2002 yılında İspanya’da kuruldu ve bugün dünya genelinde 19 ülkede ofisi ve yüzlerce çalışanı bulunmakta. Realtyplus, İspanya başta olmak üzere Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Arjantin, Bosna Hersek, Dominik Cumhuriyeti, Kolombiya, Kosta Rika, Küba, Ekvator, El Salvador, Honduras, Meksika, Panama, Paraguay, Portekiz, Romanya, Uruguay ve Türkiye’de faaliyet göstermektedir.

 • IdeaSoft: 2005 yılında kurulan IdeaSoft, web ve mobil tabanlı yazılım çözümleri sunmayı ilke edinmiş Türkiye'nin en büyük ve lider e-ticaret altyapı sağlayıcısıdır

 • Dream Sales Machine: İstanbul Coffee Festival, Ankara Cofee Festival başta olmak üzere Türkiye’nin kahve festivalleri markas

 • EVA Gayrimenkul Değerleme: Uluslararası bir kurum olan RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors) tarafından Türkiye’de “Regulated by RICS” olarak ünvanı verilen ilk kuruluş olan EVA Gayrimenkul Değerleme ayrıca, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından yetkilendirilen, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK) tarafından finans kurumlarına, “gayrimenkul, gayrimenkul projesi veya bir gayrimenkule bağlı hak ve faydaların değerlemesi” hizmet verme yetkisine sahip şirketlerdendir.

 • Sirha İstanbul: İhtisas fuarları konusunda uzmanlaşmış dünyanın en büyük 10 uluslararası fuar organizasyonu şirketi arasında yer alan GL Events Exhibitions’ın fuarı olan Sirha İstanbul, restoran, otel ve yiyecek içecek sektörlerini bir araya getiren ve işletmelerin ihtiyaçlarının tamamına cevap veren Türkiye‘nin en prestijli uluslararası HORECA fuarı olma özelliğini taşımaktadır. Sektöre yönelik düzenlenen fuarlar arasında gıda, gıda dışı ürün ve hizmetlerin bir arada sunulduğu tek platform olan Sirha İstanbul, sektörün karar vericilerini tedarikçilerle buluşturan üst düzey bir etkinlik olarak büyük ilgi görmektedir.

 • DİA Yazılım: DİA Yazılım, Türkiye’de bulut teknolojisi üzerinden yazılım hizmeti veren ilk firmalardandır. Türkiye’nin en gelişmiş Bulut ERP programı olan DİA Yazılım, 2004 Yılında KOSGEB Teknoloji Geliştirme Desteği ile ODTÜ KOSGEB Tekmer’de kurulmuştur.

 • TransAnatolia: Türkiye'de 2010 yılından beri her yıl düzenlenen bir motorsporları yarış organizasyonu olan TransAnatolia, kısa sayılabilecek bir süre içinde dünyanın en iyi ralli raid yarışlarından biri olarak tanınmaya başlanmıştır.

 • Fazla Gıda: Gıda atık yönetimi konusunda çalışmalar yapan ve Türkiye’den dünyaya açılmak üzere olan bir startup olan Fazla Gıda, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı(UNDP) tarafından desteklenen Accelerate 2030 Hızlandırma Programı’na seçilen dünyadan 9 etki odaklı girişimden biri seçilmiş ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı tarafından organize edilen 2017 Cenevre Sosyal Fayda Zirvesi’nde Türkiye’den tek temsilci olarak yer almıştır.

 • Fersan: Türkiye’nin lider sirke üreticisi ve turşu tedarikçisi olan Fersan, Almanya önde olmak üzere Avrupa Birliği, ABD, Türk Cumhuriyetleri, Arap ülkeleri, Avustralya, Rusya, Japonya, İsrail, gibi yaklaşık 40 ülkeye ihracat gerçekleştirmekte ve her geçen yıl ülke sayısını artırmaktadır.

 • Doç.Dr. Fatih Yanaral: Türk Tabipler Birliği, Türk Üroloji Derneği, Türk Androloji Derneği ve Avrupa Üroloji Derneği üyesi olan Doç.Dr.Fatih Yanaral, 100’den fala kongre, kurs, sempozyuma katılımcı, 30 kongre, kurs ve sempozyuma da konuşmacı olarak katılmıştır. 50’den fazla bilimsel çalışması olan Yanaral halen 2 bilimsel dergide editörlük görevi yürütmektedir.

 • Girişim Savaşçısı Kurucusu Berke Sarpaş: Berke Sarpaş, dünyanın ilk disiplinlerarası girişimcilik programı olan Girişim Savaşçısı Programı'nın yaratıcısı ve Türkiye Girişimcilik Vakfı'nın Mütevelli Heyeti Üyesidir. 2011 yılında Türkiye’nin ilk Dijital Ekonomi Zirvesinin Hilton Convention Center’da gerçekleştirilmesinde yapımcı ve genel sekreter olarak görev aldı.

 • Rentony: Sürdürülebilir bir gelecek için ‘’Satın alma, KİRALA!” mottosuyla faaliyete geçen Rentony ile hem modaya ayak uydurmak hem de dönüşümün bir parçası olmak isteyenleri buluşturuyor. Yeni nesil gardırop olarak tanımlanan Rentony, stil danışmanlarının seçtiği farklı parçalar arasından beğendiklerinizi seçip kiralama imkanı tanıyan yeni dünyanın kurallarına uygun bir iş modeli olarak öne çıkıyor.

 • Uluslararası Melek Yatırım Ağı Keiretsu Forum Türkiye: Keiretsu Forum, 4 kıtada 53 şubesi ve 3.500’ün üzerinde akredite – lisanslı yatırımcı üyesi ile dünyanın en büyük melek yatırımcı ağı olan Keiretsu Forum, 1500'ü aşkın girişimci şirkete, $950 milyon üzerinde melek yatırım gerçekleştirilmesine aracılık etmiştir. Türkiye’de 100’den fazla melek yatırımcısı, 20’den fazla kurumsal üyesi 77 girişime 160 milyon TL’den fazla gerçekleştirdiği yatırım ile Türkiye’nin en büyük ve en güçlü melek yatırımcı ağı olmayı başarmıştır.

 • Yanmar Türkiye: 100 yılı aşkın tecrübesi ile dünyanın önde gelen motor üreticilerinden Japonya menşeli Yanmar’ın Türkiye’de yer alan merkezi olan firma, tarım ekipmanları alanında tüm dünyadaki çiftçileri kaliteli ekipmanlar ile buluşturma misyonu ile Türki Cumhuriyetler, Doğu Avrupa, Afrika, Orta Doğu, Japonya ve Asya olmak üzere dünyanın birçok bölgesine Türk yapımı tarım ekipmanlarının ihraç etmektedir. Yanmar Türkiye, tarım ekipmanları alanında Türkiye’yi üretim ve ihracat üssü haline getirmeyi hedeflemektedir.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account