İstanbul Teknik Binbirteknik.com Satış Müdürü Murat Sirek, yapı malzemeleri satış kanalı Binbirteknik.com'u İnşaat&Yatırım'a aktardı

Editör
29.07.2022

Kısaca yeni markaınızı tanıtabilir misiniz ?

Binbirteknik.com, İstanbul Teknik İnşaat A.Ş. tarafından, inşaat sektörü profesyonellerinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda geliştirilmiş, Türkiye’nin en büyük yapı marketi e-Ticaret platformudur.

Binbirteknik.com, başka e-Ticaret platformlarında bulamayacağınız, sadece inşaat sektörü profesyonellerini hedefleyen ve onlara hizmet veren bir çok yenilik sunmaktadır.

İstanbul teknik 25 yıllık tecrübesini e- ticaret alanında Binbirteknik.com ile güçlendirmiştir.

İstanbul teknik inşaat firması hakkında kısa bilgi verebilir misiniz ?

İstanbul Teknik İnşaat A.Ş. 1998 yılında kurulmuş, %100 Türk sermayeli, üretim ve mühendislik çözümleri firmasıdır.

İstanbul Teknik geniş ürün yelpazesi ile Geosentetik, GeoArme Duvar, Asfalt Yol Yapımı ve Bakımı, Yeşil Çatı ve Çevre Düzenlemesi, Su Yalıtımı ve Isı Yalıtımı, Mermer Tamiri ve Güçlendirme alanlarında hizmet vermektedir. Mühendisleri ve konusunda uzman çalışanları ile her müşterisi için benzersiz çözümler sunar. Geliştirdiği ürün, çözüm ve uygulamalarla birçok İLK ve EN İYİ'ye imza atmıştır.

2019 yılında Sanayi ve Ticaret Bakanlığı onayı ile Geosentetik ve Asfalt Katkıları alanında yetkili Ar-Ge Merkezi olmuştur. Ar-Ge yatırımlarıyla kurulduğu yıl ilk 500 şirket arasında yer alan İstanbul Teknik, her yıl artan yatırımları, üniversitelerle ortak yürüttüğü işbirlikleri ve uluslararası araştırmalarla dev şirketler liginde yer almaktadır. Günümüzde İstanbul Teknik sürekli yeni ürünler ve çözümler geliştiren, yurt içinde 1.000 noktada, yurt dışında 80’den fazla ülkede ürünleri güvenle kullanılmaktadır.

Bolu OSB’de 12.000 m² kapalı tamamı 30.000 m² alanda kurulu uzmanlaşmış ve son teknolojiyle donatılmış üretim hatları ile yurt içi ve yurt dışındaki üreticilerle rekabet eden kompleksimizde Geogrid & geokompozit, Geomembran, GeoHücre, Asfalt Kimyasalları, Asfalt Emülsiyonları, Polimer Modifiye Bitüm, Selülozik Fiber, Drenaj & Yeşil Çatı, Dübel, Epoksi ve Bitüm esaslı yalıtım ürünlerinin üretimi yapan bir yapıya ulaşmıştır ve liderliğini sürdürmektedir.

Türkiye’nin ekonomisine ve ihracatına ciddi katkıda bulunan ve üretiminin tamamını bolu organize sanayi bölgesinde fabrikasında gerçekleştiren İstanbul Teknik, tüm ürün gruplarında, Ar-Ge Merkez ve kendi bünyesinde çalışan mühendisler ile yürütmektedir.

E-Ticaret girişim süreciniz hakkına bilgi verir misiniz ?

Sektörün ihtiyaçlarına analiz ederek 2018 yıllında e-ticaret konularında girişimlere başlanmıştır. İlk istanbultenik.blue sitesini kurmuş ve İnşaat sektöründe pazaryeri olarak hizmet veren önemli bir marka olmuştur.

İstanbul teknik, inşaat sektöründe faaliyetlerine de hız kesmeden devam eden, geniş ürün yelpazesi ve yüksek kalite anlayışıyla sürekli yenilikler yaparak istihdam ve üretime her geçen gün yeni bir ürün ekleyerek yoluna devam etmektedir.

Geliştirdiğiniz yeni nesil yapı malzemeleri satış kanalı hakkında bilgi verirmisiniz?

Müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz Binbirteknik.com, toptan yapı malzemeleri satış portalı ile sektör içindeki hemen hemen tüm markaların ürünlerine en iyi fiyat, en iyi hizmet ve en iyi ödeme kolaylıkları ile ürünlerimize daha kolay ulaşabilmelerini sağlamayı hedefliyoruz.

Özellikle Kentsel Dönüşüm projelerinde hangi ürün gruplarınızla yer aldınız / alıyorsunuz? Birkaç örnekle biraz bahseder misiniz?

Kenstsel dönüşüm projelerinde binbirteknik.com’un geniş ürün yelpazesi bir binanın temelinden çatısına kadar (yalıtım, yapı kimyasalları, Zemin sistemleri, Boyalar, Dekorasyon ürünleri, profil ve aksesuarlar, drenaj ve süzgeçler vs.) kaliteli ve tanınmış değerli markalar ile kentsel dönüşüm projelerin de yerimizi aldık.

Ürünlerinizin çevresel etkileri ve müştererilerinize sağladığı katma değerlerden biraz bahseder misiniz?

Binbirteknik.com’da sektörün önde gelen markalarını bir arada bulabilir, farklı yerlerden siparişler oluşturmaktan kurtulursunuz. Artan siparişler oranında düşen fiyatlar, her alışverişinizden BluePara kazanma fırsatı, profesyoneller için geliştirilmiş ödeme alternatifleri, maliyetleri en aza düşüren nakliye çözümleri, seçtiğiniz ürünün benzerlerini aynı anda karşılaştırma fırsatı bunlardan bazıları.

Ürünlerinizi binbirteknik.com satacak, desteğini uzman müşteri hizmetleri departmanımız üstlenecek aynı zamanda binbirteknik.com’da toptan satış yapacak, ama tahsilat sorunu yaşamayacaksınız. Sevkiyat sizin için sorun olmayacak. Anlaşmalı dağıtım servisimiz bu yükü de sırtınızdan alacak. Tüm Türkiye’deki inşaat sektörü profesyonelleri ile gerçek bir iletişim kanalınız olacak.

Son olarak eklemek istedikleriniz?

Binbirteknik.com, başka e-Ticaret platformlarında bulamayacağınız, sadece inşaat sektörü profesyonellerini hedefleyen ve onlara hizmet veren bir çok yenilik sunmaktadır.

Sorularımızı cevaplayan İstanbul Teknik Binbirteknik.com Satış Müdürü Murat Sirek’e teşekkür ederiz.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account