Shangri-La Bosphorus, Istanbul, dünya çapında turizm ve seyahat endüstrisinde yüksek performans gösteren şirketleri onurlandırmak için gerçekleştirilen Uluslararası Seyahat Ödülleri’nin (International Travel Awards) 2022 yılı kazananları arasına “En İyi Suit Oteli” olarak girdi

Yazar:Editor
27.07.2022

Uluslararası Seyahat Ödülleri, 2018’den beri her yıl turizm ve konaklama sektörünün önde gelen işletmelerini ödüllendiren en prestijli organizasyon olarak her açıdan beklentinin üzerinde hizmet veren seyahat lokasyonlarının turizm endüstrisine katkılarından dolayı ödüllendirilmesini sağlar. Binlerce işletmenin aday gösterildiği ödüller, misafirlerine eşsiz bir deneyim ve hizmet sunan sınırlı sayıda işletmeye verilir. Her bir ödül için 70’i aşkın ülkeden en çok beğenilen kuruluşları seçmekle görevli alanında uzman jüri üyeleri, büyük bir titizlik ve özveriyle seçim yaparak turizm sektörünün dünya çapında sunduğu katkıları onurlandırır.

Shangri-La Bosphorus, Istanbul; göz alıcı Boğaz manzarasına sahip konumu, Asya’nın kalpten gelen misafirperverlik anlayışını yansıttığı hizmet kalitesi ve sunduğu unutulmaz deneyimlerle 2022 yılı Uluslararası Seyahat Ödülleri’nde “En İyi Suit Oteli” unvanıyla farkını ortaya koyuyor.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için: 0212 275 88 88

Shangri-La Cares, Geliştirilmiş Sağlık ve Güvenlik Protokolleri:

Shangri-La Bosphorus, Istanbul; Shangri-La Group’un global sağlık ve güvenlik programı Shangri-La Cares ile, misafirlerine güvenli bir ortam sunmayı taahhüt ediyor. Misafirlerin keyifli anların tadını gönül rahatlığı ile çıkarması ve ekip arkadaşlarının huzur ve güvenle çalışması için oluşturulan program, geliştirilmiş protokol ve tedbirlerden oluşuyor.

Shangri-La, Dünya Sağlık Örgütü tavsiyeleri ve yerel otoritelerin genelgeleri uyarınca, operasyon standartlarını tüm gerekli tedbir ve uygulamaları kapsayacak şekilde geliştirdi. Dünya genelindeki tüm otel ve resort’larda konaklayan ya da tesisi ziyaret eden misafirlerin sağlık ve güvenliği için, virüs ve bakterilere karşı yeni sıkı tedbirler hayata geçirildi. Bu önleyici protokoller; sık temas edilen yerlerde ve misafirlerin kullandığı tüm alanlarda arttırılmış hijyen önlemleri, derin temizlik uygulamaları, tıbbi olarak uygun dezenfektanlar ile hijyen sağlanması, ekstra tedbirler ve sosyal mesafe gözetilerek güvenli yemek, toplantı ve etkinliklerin düzenlenmesi gibi uygulamaları kapsıyor. Detaylı daha detaylı bilgiye websitesi linki üzerinden ulaşabilir.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account