En zorlu yiyecek ve içecek kalıntıları dahil 16 inatçı lekeninüstesinden kolayca gelen çamaşır makinesi

Editör
11.01.2013

 

Harika bir ziyafetten sonra arta kalan can sıkıcı yiyecek ve içecek kalıntılarını dert etmek artık tarih oluyor. Akıllı donanımı, sunduğu kullanım kolaylığı ve sağladığı enerji tasarrufu ile çamaşır yıkamada yepyeni bir çağın temsilcisi olan Bosch HomeProfessional i-DOS, tereyağı/yağ, yumurta, kahve, şarap, çikolata, kozmetik, toprak/kum, çimen, kirli çorap, kan, ter, bebek maması, çay, domates, portakal ve çilek olmak üzere en yaygın 16 lekenin üstesinden kolayca geliyor. Lekenin türüne göre yıkama sıcaklığını, devrini ve ıslatma miktarını otomatik olarak ayarlayan Bosch HomeProfessional i-DOS sayesinde lekelere paydos denebiliyor.

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünü değil, geleceğimizi de iyileştiren teknolojiler sunan Bosch Ev Aletleri, zorlu ve inatçı lekelerle başı dertte olanlar için Bosch HomeProfessional i-DOS çamaşır makinelerini öneriyor.

Bosch HomeProfessional i-DOS, otomatik leke çıkarma programı ile kahve ve şaraptan, domates ve çileğe kadar en zorlu 16 lekeyi kolayca çıkarıyor, tüketicileri son derece zahmetli bu işten kurtarıyor. Ayrıca, Bosch HomeProfessional i-DOS çamaşır makinesinde yıkanarak tertemiz olan çamaşırlar, HomeProfessional kurutma makinelerinde kolayca kurutulabiliyor. Bosch HomeProfessional i-DOS çamaşır bakım ailesi harika bir ikili oluşturarak, banyoları da tasarımla tanıştırıyor.

En yaygın 16 lekeyle mücadelede en büyük yardımcınız

Tereyağı/yağ, yumurta, kahve, şarap, çikolata, kozmetik, toprak/kum, çimen, kirli çorap, kan, ter, bebek maması, çay, domates, portakal ve çilek... Zorluğu ve yaygınlığı ile ünlü 16 leke, Bosch HomeProfessional i-DOS çamaşır makinesinin sahip olduğu otomatik leke çıkarma programı ile kolayca çıkartılıyor.

Makine seçilen yıkama programına başlamadan önce, otomatik olarak lekenin türüne göre yıkama sıcaklığını, devrini ve ıslatma miktarını ayarlıyor. Hangi lekeyle nasıl mücadele edeceğini kendisi belirleyerek, ailelerin tüm hijyen ve temizlik kaygılarına son veriyor. İster şarap ister kan lekesi Bosch HomeProfessional i-DOS’a vız geliyor.

Çamaşır yıkamada yeni, konforlu ve tasarruflu bir çağın adı: Bosch i-DOS

Bosch HomeProfessional i-DOS çamaşır makinesi, sahip olduğu akıllı otomatik dozaj sistemi ile makinenin deterjan çekmecesine, şişenin tamamı bir kez konan sıvı deterjan ile bir daha deterjan çekmecesini açmaya gerek kalmadan 40 defaya kadar yıkama yapıyor. Bu da, ortalama bir ay boyunca bir daha deterjan koyma derdine son veriyor.

Ayrıca, kirlendiği için deterjan gözünü çıkarıp yıkama derdini de ortadan kaldırıyor. Bosch HomeProfessional i-DOS, aynı zamanda, çamaşır makinesinin deterjan gözünde bulunan üçüncü çekmece ile klasik toz deterjanlar ile de yıkama yapılabiliyor. Özel sensörleri sayesinde makineye yüklenen çamaşırın ağırlığını, kirlilik derecesini ve kumaş cinsini belirliyor.

Bu bilgilere dayanarak da kullanacağı yıkama programını, uygun sıcaklık derecesini ve devir sayısını kendi seçiyor, ne kadar deterjan ve yumuşatıcı alması gerektiğini de kendi belirliyor.

A+++ enerji sınıfı ile A enerji sınıfı ürünlerden yüzde 30 daha az enerji tüketiyor, yıllık yaklaşık 7 ton su ve litrelerce deterjan tasarrufu sağlıyor. AntiVibration Design™ tasarımı ve EcoSilence sistemi ile maksimum performansta bile neredeyse sessiz ve titreşimsiz çalışıyor. Tüm bu özellikleri ile Bosch HomeProfessional i-DOS, başta aile ekonomisi olmak üzere doğaya da büyük katkı sağlarken, konforlu ve yeni bir dönemin temsilcisi oluyor.

Bosch i-DOS’lar, daha çok ergonomi, kullanım kolaylığı ve şıklık sunuyor

Bosch HomeProfessional i-DOS çamaşır makinesi, bir önceki nesil i-DOS ailesinin sahip olduğu tüm eşsiz özelliklerin yanı sıra geliştirilmiş ergonomi ve kullanım kolaylığı özellikleri ile farklılaşıyor. Yeni TFT ekran ile seçim yapmak çok kolay ve hızlı gerçekleşiyor. Yüksek çözünürlüklü büyük ekran, daha kolay okunabilir yazı karakterleri ile tüm program bilgilerini bir bakışta görünür kılıyor.

Bireysel program ayarları, kolayca seçilebilecek şekilde tuşları çevreliyor. Böylece program ve opsiyon ayarları, çok daha hızlı ve kolayca yapılıyor. Ergonomik ve estetik program seçim düğmesi olan Jog Dial ile program seçimi yapmak hızlanıp, kolaylaşıyor.

Yeni Bosch HomeProfessional i-DOS çamaşır makinesinin özel tasarımlı çelik görünümlü kapağı, özel mıknatıslı kilit sistemi sayesinde kolayca ve çok yumuşak bir şekilde kapanıyor. Bu da, hem makineye hem de banyolara daha estetik bir görünüm kazandırıyor.

Dergisi                                                                                                                      

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account