Mobilya bileşenleri sektöründe pazara sunduğu yenilikçi ve kaliteli ürünlerinin yanı sıra üretim kapasitesiyle de adını dünya devleri listesinde yazdıran AGT, mobilya ve iç tasarım sektörünün Avrasya’ya açılan kapısı olan ZOW İstanbul Fuarı’ndaki yerini alıyor.

Editör
10.01.2013

 

AGT, sektörün profesyonel liderlerini bir araya getiren “Uluslararası Mobilya Endüstrisi, İç Tasarım Aksesuar ve Ekipmanları Fuarı ZOW” da yine kaliteli, yenilikçi ve güvenilir ürünlerini sektör temsilcileri ve tüketicilerle buluşturacak.

AGT, küresel pazar liderleri, yerli üreticileri, mimarları ve tasarımcıları 17-20 Ocak 2012 tarihlerinde İstanbul’da 5.kez buluşturan fuarda farklı ürün gruplarındaki yeni ürünlerini, farklı renk ve teknik uygulamalarını ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

AGT, mobilya ve iç tasarım alanında önde gelen temsilcileri bir araya getiren fuarda, gerek sektör profesyonelleri gerek son kullanıcılar için geliştirdiği tüm ürün gruplarının yanı sıra yeni panel renkleri ve yeni kapı modellerini de tüketicilerle buluşturacak.

Küresel pazar liderlerini ve yerel üreticileri buluşturan fuara yine iddialı hazırlandıklarını belirten AGT Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Söylemez, sektör temsilcilerini buluşturan ZOW fuarında tüm ürün gruplarındaki yenilikçi ve akıllı ürünleri katılımcılarla buluşturacaklarını ifade etti.

“Mobilya için Her şey” ilkesinden yola çıkarak tüm ürün gruplarında renk ve desen alternatiflerini yeni tasarımlarla birlikte AGT dostları ile buluşturacaklarını ifade eden Söylemez “En son teknolojiyle ürettiğimiz, yeni trend renklerimizi ve  koleksiyonlarımızı tanıtma fırsatı bulacağımız ZOW Fuar’ında Avrasya’daki lider firmalarla da bir araya gelme şansını bulacağız.” dedi.

ZOW İstanbul Fuar’ında Türkiye dahil dünyanın dört bir yanında birçok mimari projede imzası olan ve ünlü firmaların ürün tasarımlarını gerçekleştiren mimar Dror Benshetrit de, “Kentsel Dönüşümün İç Mimariye Etkileri ve Ahşabın Mimaride Kullanımı” konulu seminer verecek.

 Sektörün Avrasya’daki profesyonellerinin birinci sınıf buluşma yeri ve platformu olan fuar, küresel pazar liderleri ve yerli üreticilere tüm ürünlere tek noktada ulaşma imkanı sunuyor.


Kaynak : İnşaat&Yatırım 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account