Cosentino’nun doğal taş endüstrisinde devrim yaratan markası Silestone’un Coral Clay rengi banyo ve mutfaklara keyifli bir dinginlik katarak, huzur dolu bir ortam yaratıyor. Mercan kili rengiyle, pozitif enerjiyi evlerin her noktasına yayıyor

Editör
04.07.2022

Yenilikçi mimari yüzeylerin dünya lideri Cosentino’nun doğal taş endüstrisinde devrim yaratan markası Silestone’un Coral Clay rengi, enerji ve pozitiflik veren eşsiz tonuyla evlerinde huzuru arayanların tercihi oluyor. Sıcak ve huzurlu mekanlar yaratan mercan kili rengiyle, evine dinlendirici ve huzurlu bir hava katmak isteyenler için alternatif oluyor.

Yüksek Leke Direncine Sahip

Sert ve dayanıklı yapısı ile Silestone, mutfak tezgahları, banyolar, zeminler ve duvar kaplamalarının en az ek yeri ile tasarlanabilmesini sağlıyor. Kahve, limon suyu, zeytinyağı, sirke, makyaj malzemeleri gibi günlük yaşamda sıkça kullanılan ürünlere karşı yüksek leke direncine sahip ürün; yumuşak dokusunu güzelliğiyle uyumlu bir şekilde harmanlanıyor.

Silestone Sunlit Days & HybriQ +

Silestone tarafından özel ve öncü HybriQ® teknolojisi ile gerçekleşen üretim sürecinde, yüzde 99 yeniden kazanılmış su ve yüzde 100 yenilenebilir elektrik enerjisi kullanıyor. Dahası, HybriQ teknolojisi, kuvars silikanın varlığını önemli ölçüde azaltan yeni formülüyle öne çıkıyor. Bu bileşimle Silestone'un olağanüstü performansı ve zamansız güzelliği bozulmadan uzun yıllar korunuyor.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account