Aydınlatma armatürleri ve ekipmanları üretiminde 44 yıldan bu yana faaliyet gösteren Cemdağ, 10-11 Ocak 2013 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek olan 4. Ulusal Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı’na katıldı.

Editör
10.01.2013

 

 Cemdağ fuarda dünya standartlarında üretilen ve sağladığı enerji tasarrufuyla büyük ilgi gören ürün serisi Magnum’un tanıtımını gerçekleştirdi.Fuarın ilk günü Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız Cemdağ standını ziyaret etti ve ürünler hakkında bilgi aldı.

1968’den bu yana aydınlatma sektörüne kattığı yeniliklerle sektörünün lider firmalarından olmayı sürdüren Cemdağ, 32. Enerji Verimliliği Haftası etkinlikleri çerçevesinde,  10-11 Ocak 2013 tarihleri arasında WOW Convention Center İstanbul’da düzenlenen 4. Ulusal Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı’na katılıyor. “Verimli Kullanırsan, Enerji Gelecektir” teması altında gerçekleşecek olan fuarda Cemdağ, B12/A standında LED teknolojisi kullanılarak geliştirilen profesyonel yol aydınlatma armatürü Magnum serisi ile yer alıyor. 

Enerji verimliliği hakkında farkındalığı arttırmak üzere önemli oturum ve panellerin de yapılacağı UEVF 2013’te, Cemdağ Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sina Cem, 11 Ocak 2013 tarihinde 16:30 – 18:30 saatleri arasında İskenderiye Salonunda “Aydınlatma ve Enerji Verimliliği” konusunda bir bildiri de sunacak. 

LED yol aydınlatma armatürü Magnum serisi sınıfında tek olma özelliğine sahip

Cemdağ, M5, M4, M3 ve M2 yol aydınlatması sınıflarına uyumluluk gösteren bu yeni ürün serisi ilk olarak Magnum CL2025 ile Nisan 2012’de Frankfurt’da düzenlenen “Light+Building” fuarında tanıtıldı. UEVF 2013’te yeni modelleri tanıtılacak bu ürün grubu; dayanıklı, 50 bin saat üzeri armatür ömrü olan hammadde kullanımı ve alüminyum enjeksiyon gövde yapısı ile üretildi.

LED profesyonel yol armatürleri arasında benzersiz bir teknoloji ve opsiyonlara sahip Magnum serisi, kendini rakiplerinden ayıran en önemli etkenlerin başında gelen “direkler arası mesafe”, watt başı lümen gücü ve dim teknolojisi sayesinde ürün sınıfında tek. Geri dönüşümlü hammadde ile tasarlanan ve içerisinde civa bulundurmayan Magnum serisi, 50 bin saat armatür ömrü sunuyor. Altı farklı montaj modülü sayesinde farklı konsol açılarına da uyumluluk gösteriyor. Yol aydınlatmasına uygun tasarlanan ve içerisinde optik sistem barındıran Magnum, etkin iş yönetimi sayesinde bakım ve servis maliyetini de düşürüyor.

 
Kaynak : İnşaat&Yatırım 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account