Material ConneXion® İstanbul ZOW ve İMOB fuarlarına katılıyor…

Editör
10.01.2013

 

 Dünyanın yenilikçi malzemeler konusundaki en önemli tasarım merkezi Material ConneXion® İstanbul, 17- 20 Ocak 2013 tarihleri arasında
Uluslararası Mobilya Endüstrisi, İç Tasarım Aksesuar ve Ekipmanları Fuarı ZOW 2013’e, ardından 29 Ocak- 2 Şubat 2013 tarihleri arasında "İstanbul Mobilya Fuarı” İMOB 2013’e katılacak. 

Dünyanın pek çok ülkesinden, 7.000 üzerinde yenilikçi malzemenin bulunduğu kütüphanesiyle üretici ve tasarımcılara danışmanlık hizmeti veren Material ConneXion® İstanbul, standında yer alacak yenilikçi malzeme örnekleriyle bu fuarların ilgi odağı olacak. 

Yenilikçi malzemeler konusundaki tasarım merkezi Material ConneXion® İstanbul, 17- 20 Ocak 2013 tarihleri arasında CNR EXPO fuar merkezinde düzenlenecek olan Uluslararası Mobilya Endüstrisi, İç Tasarım Aksesuar ve Ekipmanları Fuarı ZOW 2013’e, ardından 29 Ocak – 2 Şubat 2013 tarihleri arasında 9. İstanbul Mobilya Fuarı İMOB 2013’e katılarak, kütüphanesindeki dünyanın pek çok farklı ülkesinden gelen yenilikçi malzemelerden örnekler sergileyecek.

Material ConneXion® Uluslararası Danışmanı ve İstanbul Direktörü Paolo Cancellato, bu fuarlarda, mobilya ve iç tasarım sektörünü, ziyaretçileri yeniliklerle tanıştıracak olmanın heyecanını yaşadıklarını belirterek şunları söyledi: “Yapı dünyasının bilgi merkezi Yapı-Endüstri Merkezi bünyesinde faaliyet gösteren, yenilikçi malzemeler konusundaki tasarım merkezi Material ConneXion® İstanbul olarak, ülkemizin mobilya sektöründeki önemli etkinlikleri olan ZOW ve İMOB Fuarları’nda yer almak bize heyecan veriyor. Mobilya ve iç tasarım alanlarının gelişmesi için inovasyon şart. MCI olarak, sahip olduğumuz bilgi birikimi ve deneyim ile fuar katılımcılarına ve ziyaretçilerine ilham vereceğimize inanıyoruz.”

Yaklaşık bir buçuk yıldır İstanbul’da faaliyet gösteren Material ConneXion® İstanbul dünyanın pek çok ülkesinden seçilen 7.000’in üzerinde yenilikçi malzeme bulunduran kütüphanesiyle Türk tasarım dünyasını ve üreticilerini inovatif ve yeni nesil malzemelerle tanıştırıyor. New York, Bangkok, Daegu, Köln, Milano, Pekin, Seoul, Shanghai, Skövde’de ofisleri bulunan Material ConneXion®, yenilikçi malzemelerle dünya çapında tekstil, tasarım, mimari, otomotiv ve moda dünyasının nabzını tutuyor.


Kaynak : İnşaat&Yatırım 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account