1966 yılından beri İstanbul’da yurt içinde birçok kişi ve projeye ürün temin eden ve yaşanılan mekânların kalite ve konforunun artmasına katkıda bulunan Yılmazlar Banyo Merkezi, şimdi tasarımsal olarak tavanlarında igroların kullanılmasıyla Türkiye’de ilk olacak 250 m²’lik yeni mağazası ile Caddebostan’da da sizlere hizmet vermeye devam edecek

Yazar:Editor
28.06.2022

Yılmazlar Banyo Merkezi Geniş Ürün Gamı ile Banyolarınız İçin İhtiyaç Duyacağınız Her Şeyi Sunuyor

Yılmazlar Banyo Merkezi; seramik, yer ve duvar kaplama malzemeleri, armatürler, duş kabinleri ve banyo küvetleri, mutfak ve banyo mobilyaları, duvar kağıdı ve parke ürünleri gibi banyolarınız için kaliteli banyo ürünleri sunan, müşterilerinin tercih ve değerlerini önemsemekte olan bir markadır. Yılmazlar Banyo Merkezi, tarzı ile fark yaratmaya devam ederken; müşterilerine hizmet etmek için azimle çalışmaktadır.

Sektöründe kendini dünyaya ispat etmiş yerli ve yabancı 11 firma ile çalışan Yılmazlar Banyo Merkezi, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve konusunda uzman kadrosuyla; banyolarınız için ihtiyaç duyacağınız her şeyi, zengin ürün çeşitliliği ve yüksek stok miktarı ile çok yakında Caddebostan mağazasında da sizlere sunuyor olacak.

Banyolarınız İçin Yeni Adresiniz: Yılmazlar Banyo Merkezi Caddebostan Şubesi

Yılmazlar Banyo Merkezi’ni çok yakında Caddebostan’daki yeni adresinde ziyaret edebilirsiniz. Toplamda 17.150 metrekare mağaza ve depolarıyla, güvenli, doğru ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verdiği ağına birini daha ekleyen Yılmazlar Banyo Merkezi, Caddebostan’daki mağazasında da size aynı kalite ile hizmet vermeyi sürdürecek.

Size zarif çözümler sunabilecek çeşitli markaların ana bayisi olan Yılmazlar Banyo Merkezi sizlere; Caddebostan’daki yeni mağazasında Geberit, Majorca Tiffany, Hansgrohe / Axor, Duravit, Bocchi, Qua, Hüppe, Artemis, Florim, Refin ve Ardex ürünlerini yerinde görüp, daha yakından inceleyebilme imkanı sunuyor.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account