Kale Grubu’nun akılcı banyo çözümleri sunan deneyimli markası Kale Banyo tarafından İtalyan tasarım stüdyosu Angeletti&Ruzza imzasıyla sunulan Tulip ve Nuvola serisi, Çanakkale Seramik Deluxe Marbles seramik serisi ile banyolarda ahengi yakalıyor. Kale Grubu’nun “yapıda uyum ve kolaylık” stratejisi doğrultusunda bir arada kullanılabilen Tulip ve Nuvola ile Deluxe Marbles serileri, tüketicilere bütünsel banyo çözümleri sunarak yaşam konforunu artırıyor.

Editör
25.07.2011

Doğanın yansımalarını geometrik oyunlarla buluşturan vitrifiye serisi Tulip ve Nuvola; işlevsellik, tasarım ve yalınlığı bir arada sunuyor. Bu seriye, uyumlu renkleri ve desenleriyle eşlik eden Çanakkale Seramik’in Deluxe Marbles serisi ise teknolojik üretim yöntemlerini kullanarak mermerin vazgeçilmez görünümünü modern dokularla yeniden şekillendiriyor ve seramiğe yansıtıyor.

İtalyan tasarımının zarif ve sade çizgilerini taşıyan Tulip lavabo, lalenin kıvrımlarındaki asaleti taşıyor. Ergonomik yapısı ve iki farklı boyutuyla minimalist mekanlar yaratılmasına imkan veren Tulip lavabo, alışılmışın dışında formu ve yumuşak hatlarıyla sadeliği göz alıcı bir görünüme taşıyor.

Klasik zevkin modern bir biçimde yorumlandığı Nuvola lavabo ise trend formuyla, dar alanlarda bile estetik ve fonksiyonelliği buluşturmayı başarıyor.

Tulip ve Nuvola’ya uyumlu karo serisi “ Deluxe Marbles

Çanakkale Seramik, yaşam alanlarında doğallığı tercih edenlere, Tulip ve Nuvola serisi ile uyumlu Deluxe Marbles serisini sunuyor.

Bu seride, buz gri ve saf beyaz renk alternatifleri ve derinlik hissi uyandıran rölyefli dekorları ile farklı dekoratif çözümler sunan Bardiglio Serisi, İspanya’nın ünlü Crema Marfil mermerinin özel bir üretim tekniği ile seramiğe aktarıldığı Marfil Serisi, Cappucino mermerin en güzel örneklerinden esinlenilerek geliştirilen Royale Serisi ve fildişi rengiyle doğallığı yansıtan Saint Laurent Serisi bulunuyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account