Delmar Yapı Kurtköy’de hayata geçirdiği ‘Elit Grand Palas’ projesi ile dünya devlerini solladı.

Yazar:Editor
09.01.2013

 

Dünya Gayrimenkul Oskarları olarak bilinen ve 78 ülkeden 7 binin üzerinde projenin yarıştığı International Property Awards'ta ‘Dünyanın En iyi Rezidans Projesi’ ödülünü “Elit Grand Palas” projesi ile almaya hak kazanan Delmar Yapı, yarışmada bu yıl konut  kategorisinde alınan tek ödülün sahibi ve Türkiye’de bu ödüle layık görülen tek firma oldu.  

Londra’da 1995 yılından itibaren her yıl düzenlenen, Dünya  Gayrimenkul Oskarları olarak bilinen International Property Awards'ta  Delmar Yapı  toplam 11 ödül alarak yarışmaya damgasını vurup kırılamayacak bir rekor elde etti.

European Property Awards yarışma tarihinde tek seferde 10 ödül alarak bir ilke imza atan Delmar Yapı bu rekoru ile Türkiye ve  Avrupa’yı dünya premierinde temsil etme hakkı kazandı. Ödül jürisinde yalnızca mimarların değil, sektör liderleri ve yatırım uzmanlarının da bulunduğu International Property Awards yarışmasında da Delmar Yapı, ”Elit Grand Palas” projesi ile Türkiye’yi ve Avrupa’yı gururla temsil etmeyi başardı.

Yarışmanın dünya premierinde de European Property Awards’ta olduğu gibi ‘Elit Grand Palas’ ile ilgi odağı olan Delmar Yapı ‘Konut kategorisinde’ ‘Dünyanın En İyi Rezidans Projesi’ ödülünü alarak, Türkiye ve Avrupa’daki başarısını dünya çapında da kanıtladı.

Türkiye’de  ve Avrupa’da bu ödülü almaya hak kazanan tek firma olan Delmar Yapı, Londra’da 1995 yılından itibaren gerçekleştirilen yarışma tarihinde toplam 11 ödülle bir senede en çok ödül alan konut projesi ve inşaat firması unvanını kazandı.

7 BİN PROJENİN ARASINDA ZİRVEYE OTURDU  

78 ülkeden 7 binin üzerinde projenin 68 jüri üyesinin karşısına çıktığı yarışma dünyanın en önemli gayrimenkul projelerini bir araya getiriyor. Geleneksel Osmanlı ve Selçuklu mimarisinden izler taşıyan Elit Grand Palas’ın ödül rekoru kırdığı organizasyon yurt dışında Türk inşaat sektörünün tanıtımının yapılması açısından büyük önem taşıyor.

Elit Grand Palas ayrıca, Ms. Helen Shield’in baş editörlüğünü yaptığı “World’s Best Europe 2012-2013” gayrimenkul dergisinin de kapak yıldızı seçildi.

International Property Awards’ta yatırımcılar, mimarlar ve dünya gayrimenkul bilirkişilerinden oluşan jüriden tam not alarak adını tarihe altın harflerle yazdıran “ Elit Grand Palas”  hem Türkiye’de, hem Avrupa’da, hem de Dünya’da gayrimenkul sektöründe bir çok ilki Türkiye’ye yaşatmanın gururunu yaşadı.

130 MİLYON TL YATIRIMA SAHİP PROJE 532 KONUTTAN OLUŞUYOR

Delmar Yapı güvencesiyle hayata geçirilen Elit Grand Palas, Türk inşaat sektörüne yeni bir boyut kazandırmak üzere inşa edildi. İstanbul’un gelişmekte olan yeni yerleşim merkezi Kurtköy’de hayata geçirilen Elit Grand Palas; Osmanlı mimarisi eserlerinden ilham alınarak tasarlandı ve 130 milyon liralık yatırım bedeline sahip. stüdyo 1+1 ve 2+1 olmak üzere toplam 532 konuttan oluşan Elit Grand Palas, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 1 kilometre mesafede olması ve İstanbulpark Formula 1 Pisti, Teknopark ve Pendik Marina gibi dev projelere yakınlığı ile de dikkat çekiyor.

Projeden konut satın alanlar uzun vadede karlı bir yatırım yapmak için, şirketler misafirlerini konaklatmak için veya ofis olarak kullanmak için tercih edebiliyorlar.

Bireysel kiralama hizmetinin sunulduğu “Elit Grand Palas”da yatırımcılar karlı yatırımın avantajlarından faydalanıyorlar.

Proje 2014 haziran itibari ile teslim edildiğinde yatırımcısına %50 kazandırmayı öngörüyor. Kendi bünyesinde kredi veren firma %0 faiz ve 48 ay vadelendirme imkânı tanıyor. Fiyatların 165000 TL den başladığı proje ödül kampanyası olarak 31 Aralık 2012  tarihine kadar fiyatlarda artış yapmayacağını belirtti.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account