Profilo’nun yeni buzdolaplarında bulunan gıda koruma sistemleri ile meyve ve sebzeler bir hafta boyunca tazeliğini koruyor...

Editör
25.07.2011

Yalın, fonksiyonel ve dayanıklı ürünlerle öne çıkarak tüketicilerine güvenilir, şık ve çevreci ürünler sunmaya devam eden Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin yenilenen buzdolabı serisi,  gıdaları çok daha uzun süre taze tutan gıda koruma sistemleriyle donatıldı.

Profilo’nun yeni solo BD5703ANFH, prestij serisi BD5703ANFS, BD5772PNFI kodlu modellerinde bulunan Teleskopik HydroPlus özelliği sayesinde meyve ve sebzeler 1 haftaya kadar tazeliğini korumasını sağlıyor.

Pazardan aldığınız sebzeleri artık hemen pişirmek zorunda değilsiniz, HydroPlus çekmecesi bir hafta boyunca meyve ve sebzeleri taptaze korurken, ChillerPlus çekmecesi de et ve balık gibi ürünleri uzun süre bozulmadan saklamaya olanak sağlıyor. Derin dondurucuları alta yerleştirilmiş ve hepsi solo olan bu modellerde farklı renk tercihleri de sunulmuş.

 BD5772PNFI kodlu buzdolabı parmak izi bırakmayan INOX dış yüzeye sahip iken, gri çizgili BD5703ANFS modeli ile beyaz BD5703ANFH kodlu model farklı seçenekleri oluşturuyor.

Profilo’nun yeni solo BD5703ANFH, BD5703ANFS, BD5772PNFI modelleri ile derin dondurucusu üstte yer alan BD4400ANFI ve BD4700ANFI modellerinden oluşan 5 buzdolaplık yeni serisinde tüm ürünler A enerji sınıfında ve bu sayede A sınıfına oranla % 23 oranında daha az enerji tüketiyor.

 Ayrıca, iç gövdenin arka duvarında yer alan hava kanalları sayesinde, içeride oluşan nemi ortadan kaldırarak, buzlanma ve karlanmayı önleyen ve  soğutucunun her bölümünün aynı ısıda olmasını sağlayan Multi Flow Fan Sistemi ile ısı tüm kademelerindeki eşit dağılıyor. Bu özel ısı dağılım sistemi ile yiyeceklerin daha kısa sürede soğutularak tazeliğini koruması sağlanıyor.

BD4400ANFI ve BD4700ANFI modellerinde kapı üzerinde Led elektronik özelliği bulunurken, BD5703ANFH, BD5703ANFS modellerde iç panellerde led elektronik yer alıyor.

Yeni buzdolaplarında bulunan VitaPlus özelliği de buzdolabının iç ısısı sabit tutarak gıdalar uzun süre en iyi koşullarda ve kıvamında korunmasına yardımcı oluyor. Ayrıca, BD5772PNFI modelindeki LCD Elektronik özelliği ile, buzdolabının soğutucu ve derin dondurucu bölümlerinin soğuklukları birbirinden bağımsız olarak ayarlanıyor ve buzdolabının üzerindeki ekranda elektronik olarak gösteriliyor.

Buzdolaplarında bulunan “Tatil modu” özelliği ise hem buzdolabını kötü kokulardan koruyor hem de elektrik tasarrufu sağlıyor.  LCD elektronik özelliğin bir başka fonksiyonu ise alarm. Alarm düzeneği kapı açıldığına ya da iç ısı herhangi bir nedenle yükseldiğinde harekete geçerek uyarıyor. Profilo soğutucu da bulunan LCD elektronik özelliği ayrıca hızlı soğutma ve hızlı dondurma olanağı da sağlıyor.

KAYNAK:inşaat&Yatırım Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account