Farklı beğenilere uygun çeşitli çözümler sunan Kilim Mobilya; Roomy Koltuk Takımı, Yatak Odası Takımı ve Yemek Odası Takımı ile klasiğin eskimeyen yüzünü kullanıcısıyla buluşturuyor. Farklı dönemsel referansları çağdaş yorumlarla sunan Roomy, gösterişten uzak yalın tasarımıyla mekanlara özgün bir duruş katıyor

Editör
05.05.2022

Doğru tercihlerle daha çekici ve göz kamaştıran alanlara imza atan Kilim; Roomy Koltuk Takımı, Yatak Odası Takımı ve Yemek Odası Takımı’nın zamana meydan okuyan çizgileriyle kullanıcı dostu çözümler sunuyor. Chesterfield gibi klasik bir kanepeden, Art Deco ve Art Nouveau tarzların yorumlarına kadar dönemsel referansları çağdaş bir yorumla yansıtan Roomy, bütünsel bir atmosfer yaratıyor.

Sadelikten Gelen Şıklık

Kilim’in abartıdan uzak bir tasarıma imza attığı Roomy Koltuk Takımı, dinlendiren bir etkiye sahip olan aurası ile farklı zevklere hitap ediyor. Ahşabın dokusuyla uyumlu renk tonlarıyla yaşam alanlarına cazibe katan takım, ergonomik kullanımıyla da rahatlık sunuyor. Estetik bakış açısının ötesindeki duruşu Rommy’yi oturma alanlarının yıldızı yaparken, koltukların ahşap ayakları ve çizgisel hatları ise duruşuna güç getiriyor.

Zarafeti Dinamik Çizgileriyle Tamamlıyor

Günün stres ve yorgunluğunu yalın duruşuyla ortadan kaldıran Roomy Yatak Odası Takımı, hayal edilen yatak odası dekorasyonunu kusursuzca uyguluyor. Yalın hatlara ve göz yormayan renklere sahip takımın gardırop, şifonyer ve komodinden oluşan bütünsel yapısı alana hakim oluyor. Tasarımının altındaki zarafeti dinamik çizgileriyle tamamlayan Roomy, ahşabın asaletini yatak odasına taşıyarak kullanıcılarını doğanın kalbinde bir yolculuğa çıkarıyor.

Yemek Yemeyi Keyifli Bir Ana Dönüştürüyor

Açık renk tonlarını özgün tasarımıyla buluşturan Roomy Yemek Odası Takımı, kusursuz işçiliği sayesinde ruha dokunan bir estetik sağlıyor. Rahat ve kullanışlı yapısıyla yemek yeme deneyimini keyifli bir ana dönüştüren Roomy, rafine hatlarıyla tüm alana ihtişamını yayıyor. Ahşabın sahip olduğu sıcaklık hissi ile yaşam alanını hayatın içinden detaylarla buluşturan takımın rengi ve dokusu, ferah bir atmosfer yaratmada tek başına yeterli oluyor.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account