Mekanik proje tasarımcıları Bosch Termoteknik ile Güney Kore’de

Editör
21.12.2012

 

LG Klima Sistemleri Türkiye distribütörü Bosch Termoteknik Isıtma ve Klima Tic. A.Ş., 20 proje tasarımcısının katılımıyla şirketin Güney Kore’deki Ar-Ge Kampüsü’ne bir çalışma gezisi düzenledi.

Bosch Termoteknik tarafından, distribütörlüğünü üstlendiği LG Klima Sistemleri’nin Güney Kore’deki Ar-Ge kampüsüne düzenlenen inceleme gezisine, proje tasarımcıları ve firma yetkililerinden oluşan 20 kişilik bir grup katıldı.

Bosch Termoteknik’ten Ekin Tezeren ve Kemal Gökay ile  LG Electronics Türkiye’den Tolga Büyükçolak’ın eşlik ettiği gezide, LG Seocho Ar-Ge Kampüsü ziyaret edilirken, binanın mekanik tesisatıyla ilgili detaylı bilgiler alındı. Soğutma kuleleri ve kazanlarla desteklenen sulu VRF sistemlerinin ortak hacimleri ve ofisleri Heat-Recovery özelliğiyle iklimlendirmesi yerinde incelendi.

Geziye katılan proje tasarımcıları Changwon’u da ziyaret ederek, LG’nin kompresör, kondenser dahil tüm üretimini kendisinin yaptığı VRF üretim hatlarını gezme fırsatı buldular. Fabrika mühendisleri tarafından düzenlenen LG VRF sistemlerin teknik detaylarının anlatıldığı bir eğitime de katılan ziyaretçiler, eğitim sonrasında LG’nin tüm klima çözümlerinin örnek uygulama alanlarında sergilendiği showroom’u ve fabrika lojmanlarındaki hava soğutmalı VRF cihazlarını da yakından inceleme şansı yakaladılar.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account