2013, Via Port Houses & Suites özel fırsatlarıyla birlikte geliyor.

Editör
21.12.2012

 

 60 ay vade üzerinden aylık faiz oranının 0,69’a düştüğü ViaPort Houses & Suites’de yüzde 1 peşinat kampanyası da devam ediyor. Konutların yüzde 70’inin satıldığı projenin teslim tarihi ise Eylül 2013…

Türkiye’nin en çok ziyaretçi çeken alışveriş merkezi Via Port ve beş yıldızlı uluslararası otel zinciri Crowne Plaza Istanbul Asia ile aynı kompleks içinde bulunan lüks konut projesi Via Port Houses & Suites’den yılın son fırsatı…

60 ay üzerinden aylık faiz oranının 0,69’a düştüğü Via Port Houses & Suites’de yüzde 1 peşinat ile daire sahibi olma kampanyası da devam ediyor. Kampanya kapsamında daire alırken ödenmesi gereken yüzde 25’lik peşinatın ilk etapta sadece yüzde 1’i veriliyor, geri kalan yüzde 24’lük bedel ise aynı zamanda dairenin de teslim tarihi olan Eylül 2013’te ödeniyor.

Kalan tutar ise en uygun faiz oranlarıyla projeye özel anlaşmalı banka kredisi ile ödeniyor.  Ayrıca şirket bünyesinde yapılan “0” sıfır faiz ile vade’lendirme imkanları da sunuluyor.

Via Port Houses & Suites’deki konutların yüzde 70’inin satışı tamamlandı. Yüzde 70’i 1+1 dairelerden oluşan projede kalan 1+1 daire sayısı ise 31… İç dizaynında Tepe Home, Seranit, Rehau, Hansgrohe, Dupont Montelli gibi markaların kullanıldığı projede 9 ay sonra yaşam başlıyor.

Yüzde 80’i yeşil alan…

Bir Via Properties projesi olan Via Port Houses & Suites, 26 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlanıyor. Özel kat planlarıyla tasarlanmış olan proje 10 katlı 4 bloktan ve 3 katlı özel houses ünitelerinden meydana geliyor. Toplam 617 dairenin bulunduğu proje, şehrin içinde doğayla buluşturan mimarisiyle öne çıkıyor.

Büyük yapay göletlerin ve süs havuzlarının görsel zenginlik kattığı Via Port Houses & Suites’te ağaçlarla kaplı yürüyüş yollarında kuş seslerini dinleyerek keyiflenmek, parklarda kitap okumak ya da açık spor komplekslerinde form tutmak mümkün. LEED Sertifikası’nı almaya aday bir proje olan Via Port Houses & Suites’in yüzde 80’i yeşil alan olarak planlandı.

Projenin diğer sosyal olanakları ve hizmetleri arasında dinlenme alanları, parklar, fitness center, açık ve kapalı yüzme havuzu, spa merkezi, alakart restoranlar, teknik destek hizmet, terzi ve lostra, kuru temizleme hizmeti bulunuyor.

Rezidans hizmeti sunuyor…

Via Port Houses&Suites sakinleri concierge hizmetleri, anlaşmalı mağazalarda indirim, 7/24 call center, VIP transfer servis hizmeti, alışveriş servisi, gayrimenkul yatırım danışmanlığı, profesyonel sağlık danışmanlığı, ambulans hizmeti, veterinerlik danışmanlık hizmeti ve 10-100 kişi arası özel davet hizmetlerinden faydalanabilecekler.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account