Bosch Termoteknik; Buderus ve LG markalarıyla Tesis Yatırım-Yönetim ve Tedarik Konferansı’nda

Editör
20.12.2012

 

Dünyanın önde gelen hizmet ve teknoloji tedarikçilerinden Bosch Grubu çatısı altında faaliyet gösteren Bosch Termoteknik, Buderus ve LG markalarıyla Yeşilköy WOW Convention Center’da düzenlenen Tesis Yatırım-Yönetim ve Tedarik Konferansı’na katıldı.

Türkiye'de ilk kez düzenlenen ve tesis yatırımcı, yönetici ve tedarikçilerinin buluştuğu bir platform oluşturan konferansın ana teması ‘Sürdürülebilir Tesisler’di. Sürdürülebilir tesis yönetimiyle verimli ve ekonomik bir hayat sürebilmeye yönelik yeni yol haritalarının çizildiği konferansın ikinci gününde bir sunum yapan Bosch Termoteknik Türkiye ve Ortadoğu Ürün Yönetim Direktörü Turhan Karakaya, ‘İklimlendirme Alanındaki Yeni Trendler ve Teknolojileri’ konusunda görüşlerini paylaştı.

Binalarda sürdürülebilirliğin yolunun enerji verimliliğinden geçtiğini vurgulayan Karakaya, iklimlendirme sistemlerinin de sürdürülebilir tesislerinönemli bir parçası olduğunu söyledi. Karakaya, “Sürdürülebilir tesis yönetimi yoluyla daha yaşanabilir dünya için yüksek enerji tasarrufu sağlayan ürünler sunmalı ve yeni trendleri takip etmeliyiz” dedi.

Konferansın sergi alanında kurulan özel standlarda Buderus ve LG ürünleri, konferans katılımcılarına ve ziyaretçilere tanıtıldı. Konferansta ayrıca, desteklerinden ötürü Bosch Termoteknik’e bir plaket takdim edildi.

Dergisi

 

 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account