Dremel’den yılbaşına özel 80.yıldönümü promosyonu

Editör
20.12.2012

 

Dremel 80. yıldönümünü iki heyecan verici yılbaşı promosonuyla kutluyor

Dremel bu yılbaşında sevdiklerinize kendi ellerinizle özel bir hediye hazırlama fırsatı sunuyor. Hobi ve “Kendin Yap” kullanıcılarını bu yılbaşında Dremel’in hazırladığı özel yılbaşı seti ile sevindirin. Dremel kullanıcılarını birbirinden şahane iki yılbaşı promosyonuyla 80.yıl dönümü kutlamalarına davet ediyor: İşlerini kendi yapmaktan zevk alanlar için içi birbirinden farklı iş aletleriyle dolu takım çantası ile hobiciler ve zanaatkarlar için kapsamlı dekorasyon kitleri sunuyor. 

Dremel 3000, kendi işini kendi yapmasını sevenler için 80.yıldönümünde alet çantasının içini sizler için Dremel takımları ve aksesuarları ile hazırladı. Özellikle kesme, öğütme, zımparalama, delme ve bunun gibi birçok uygulama ile Dremel kendi işini kendileri yapmayı sevenlerin gözünü açıçak. Geniş ve fonksiyonel alet çantası çok fonksiyonlu Dremel 3000 iş aletlerini ve EZ serisi ile döner başlıklı montesi, kolay zımpara veya matkap için size üstünde de Dremel’in 80.yılına özel rozeti ile koleksiyonculara, hobicilere ve zanaatkarlara sunmaya hazırlandı. Aynı zamanda içerisinde 45’lik yüksek kalite tek düğmeye basarak hızlıca değiştirebileceğiniz EZ Speed Click kesim tekerlekleri ile ek parçalarını da içinde bulunduran yılbaşı seti 99.99 EU olarak sizlerle buluşuyor. 

Dremel’in 80. yıldönümü özel dekorasyon kiti ile ev yapmak, dekore etmek ya da kendi işini kendi yapmayı sevenler için ideal bir fırsat sunuyor. Bu kitte kompakt ve hafif Dremel 7700 kablosuz iki kat hızlı, şarj cihazı, 15 farklı amaçlı aksesuarlar, 5 oyma aksesuarı ve 3 yaratıcı oyma tablet bulunuyor. Size özel bu yılbaşı seti, çanta kutusu ile sadece 49.99 EU ile sizin olabilir.   

Dremel’in hazırladığı bu özel yılbaşı setleri sayesinde “kendin yap” kullanıcıları tamirler için artık daha fazla zaman harcamayacak; dekoratif bir biçimde zaanatinizi gerçekleştirecek ve tamir ettiğiniz yerler uzun süreli sağlamlığını koruyabilecek. Dremel yılbaşında sunduğu bu fırsat ile bütün yılınızın yaratıcı zaanatlerle geçmesini diler.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account