Modüler Alarm Platformu 5000 için Bosch’tan yeni sertifikasyon programı

Editör
20.12.2012

 

Bosch Güvenlik Sistemleri, bayilerinin ve son kullanıcılarının memnuniyetini daha da artırmak için Modüler Alarm Platformu 5000 (MAP 5000) Sertifikalı Partner Programı’nı geliştirdi. Hırsız alarm kontrol paneli olan Modüler Alarm Platformu’nun sorunsuz bir şekilde planlamasının, kurulumunun ve bakımının sağlanmasını amaçlayan program iki günlük bilgisayar tabanlı bir seminer ve testten oluşuyor. Başarılı olan katılımcıların sertifika ile ödüllendirildikleri programa katılım ise ücretsiz.

Bosch Güvenlik Sistemleri’nin Almanya’daki genel merkezinde gerçekleştirilen eğitimlerin sonunda başarılı olup sertifika ile ödüllendirilen katılımcılara, özel bir yardım hattından projelerinde birinci sınıf teknik destek de sağlanıyor. Ayrıca sertifikalı iş ortakları, en son yazılım paketlerini, teknik bilgileri ve diğer araçları indirebilecekleri özel bir ağa erişim hakkına da sahip oluyorlar. Pazara sadece sertifikalı iş ortakları tarafından sunulan Bosch Modüler Alarm Platformu 5000’ini satabilmek için, iş ortaklarının sertifikasyon programına katılmış en az bir tane kalifiye çalışana sahip olmaları gerekiyor. 

Sertifikalı Partner Programı, Bosch teknolojisinden beklenen kalitenin, kalifiye ve iyi eğitimli Bosch iş ortakları tarafından sunulan, eşit ölçüde yüksek hizmet verme standartları ile uyuşmasını sağlamaktadır. Bosch Güvenlik Sistemleri EMEA Bölgesi Hırsız Alarm Sistemleri Ürün Yöneticisi Gerhard Kugler, “Program için olumlu geri dönüşlerden çok memnunuz” dedi ve şöyle devam etti: “EMEA Bölgesi’nden programa katılanlardan oldukça büyük bir ilgi görüyoruz. Şu ana kadar 31 ülkeden 67 katılımcı programda yer aldı. Kanıtlanmış başarısıyla, Bosch’un MAP 5000 için sertifikasyon programı başlatmasından gurur duyuyoruz.” 

Modüler Alarm Platformu 5000, son derece sezgisel dokunmatik ekranı ile kullanım kolaylığı sağlamasıyla tanınıyor. 1000’e kadar kullanıcı için 1500’e kadar girdi ve 500’e kadar alan sağlıyor. Açık IP arayüzü ve yazılım geliştirme seti, kullanıcılara, Platform’u herhangi bir yönetim yazılımına entegre edebilme olanağı sunuyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account